banner864

Öğrencilerden yanıt 05 Kasım 2013, 17:57

Başbakan Erdoğan'ın "Kız erkek aynı yerde kalamaz" açıklamalarına öğrenciler 'ortaçağ ziyniyeti' sözleriyle yanıt verdi. Şimdi sözü Eskişehir Anadolu ve Denizli Pamukkle Üniversitesi öğrencilerine bırakıyoruz.
Başbakan Erdoğan'ın bu sözlerine üniversite öğrencileri karşılık verdi. 

Üniversiteliler Başbakan Erdoğan ile aynı görüşte değil.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

celo :

eskiden insanlar akşama kadar işlerinde çalışıp eve ekmek götürmek için uğraşırlar ve evlerinde iyi kötü huzur bulurlardı, hatta bazen bu rutin insanları sıkardı. 10 yıldır her allah' ın günü yeni bir şeyler ortaya atılıp insanların birazcık kendi kendine kalması, içini - ruhunu dinlemesi mümkün olmuyor. sürekli, durmaksızın, düşünmemiz engelleniyor yada engellenmeye çalışılıyor. hergün yeni bir tartışma konusu halkın beynine şırınga ediliyor ki; kafalar ambalaj olsun...

mert gök :

oğlanda gemicikler, hanımda hastahaneler,müslüman düşmanı abdye üsler aç vatanı pkk ya rezil et iste yonetmek

serkan acarel :

gencler ne güzel cevap vermis, akp liler maalesef ortacag zihniyeti, cok dogru. bizim padisahimiz maalesef ileri görüs genclerimizi anlamaz, anlamakta istemiyor.

Yaşar Gökçe :

Başbakanın derdi gündemi kendi isteği şekilde belirlemek. Seçime giderken gündeme hakim olup başka sorunların konuşulmasını engellemek. Daha muhafazakar davranış göstererek başka nedenlerden AKP den kaçacak muhafazakar oyları kendine bağlamak. Bu kadar basit konuyu anlamayan muhalefet konunu üzerine atlayarak Başbakanın ekmeğine yağ sürüyorlar.

remziye kurtulmus olmez :

gercekten boyle seylerle neden urasiyorlar

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder