banner864

Öğrencilere çağrı! 05 Kasım 2013, 15:50

Başbakan Erdoğan'ın "kız-erkek öğrenciler aynı evde kalıyor, muhafazakar demokrat yapımıza bu ters. Talimatını verdik, denetimi yapılacak" sözleri sosyal medya da üniversite öğrencileri tarafından alay konusu oldu.
İlgili Galeriye Git Hemen 'denetlenmesi' gereken öğrenci evleri!
ulusalkanal.com.tr olarak üniversite öğrencilerinden kaldıkları evlerin fotoğraflarını bizlere ulaştırmalarını istiyoruz. 

İşte fotoğraflarınızı göndereceğiniz adres: [email protected]

Yorumlar

celo :

yarın yandaşların sahte ihbarlarıyla 3 tane evi polis basar vuhuş yapılıyor diye. ondan sonra zaten bu yaftayı yememek için resmi nikahlı karı koca bile ayrı evlere taşınır. imam nikahı varsa sıkıntı yok haliyle.

meto :

birey hakları anayasanın güvencesi altındadır..hiş ama hiç kimse, sen şuraya gidemezsin, otomobil kullanamazsın, bekar yaşayamazsın, kızlı erkekli aynı evi paylaşamazsın gibi abesle iştigal söylemleri içinde olup bunu, devlet gücünü kullanarak dikte edemez. bunu adı faşizmdir..sen neye inanıyorsan inan bana ne..bende nasıl yaşıyorsam yaşarım sana ne! eğer ismet inönü sağ olsaydı bu tiyatroyu oynayanlara "hadi ordan" derdi..

aydınlık yolcusu :

yeter yeter ampul yeter bee...türkiye cumhuriyeti tarihi böyle birini hiç görmemişti.. hem yobaz hem cahil hem yalancı hem riyakar biriyle ilk kez karşılaştı...halk isyan etsin artık yeter be..uyumasınlar..

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar