banner864

Öğrencilerini pet şişeye oturtan imam hatip müdürüne 26 yıl hapis istendi 29 Mayıs 2015, 19:21

Eskişehir'de öğrencilere pet şişe ile işkence yapan İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Ü. D. hakkında 26 yıl hapis istemiyle dava açıldı. Müdür, şikayetçi öğrencilerin "haşarı" olduklarını iddia ederek suçlamaları reddetti.
 Eskişehir’de, iki ortaokul öğrencisine pet şişe ile işkence yapan okul müdürü Ü. D.hakkındaki soruşturma tamamlandı. Müdür hakkında 26 yıl hapis istemiyle dava açıldı.
Olay Beylikova ilçesindeki 19 Haziran İmam Hatip Ortaokulu’nda Mart ayında yaşandı. Müdürün öğrencilere yapmaya çalıştığı pet şişe işkencesine veliler tepki göstermiş, Müdür de Halk Eğitim Merkezine görevlendirilmişti.

Öğrencilerin şikayeti üzerine müdür Ü. D. hakkında savcılık soruşturma başlatmıştı. Müdürün başka öğrencilerede şiddet uyguladığı iddia edildi.

Başsavcılık tarafından hazırlanan iddianamede, Müdürün pet şişeye oturmalarını istediği iki öğrenci ile dövdüğü 11 öğrenci mağdur olarak yer aldı. Okul müdürü hakkında “Kasten yaralamak” ve “kötü muamele” suçlarından toplam 26 yıla kadar hapis cezası istendi. 

Okul müdürü şikayetçi öğrencilerin okulun en “haşarı” öğrencileri olduğunu iddia ederek suçlamaları kabul etmedi. 

ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

nazilein :

neymis? demek ki mantar gibi imam hatip acarak " iyi ahlakli bir nesil yetistirmek" mümkün degilmis...

haydar :

birisinin durmadan imam hatip mezunuyum,imam hatipleri kapatacaklar deyip neden ciyak ciyak bagirdigini simdi anladim ...

mustafa cenap aytepe :

işte her şey ortada dindarlar ama dinin hükümlerinden korkmuyorlar hatta korunuyorlar ve bir bakan bakara makara dertse işte böyle sapıklar çıkar ortaya

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar