banner864

Okan Bayülgen'in annesi Doğu Perinçek'e danışman oldu 16 Nisan 2015, 11:27

Ünlü televizyon yıldızı Okan Bayülgen'in annesi Vatan Partisi Lideri Doğu Perinçek'in danışmanı oldu. Avukat Doğudan Bayülgen, Vatan Partisi'ne katıldı. Rozetini Eski Savunma Bakanı Barlas Doğu taktı.
VATAN Partisi Genel Merkezi’nde yapılan üye katılım töreniyle ünlü televizyoncu Okan Bayülgen’in annesi avukat Doğudan Bayülgen partiye üye oldu. Bir süre siyasetle uğraşan Bayülgen iki partide kurucu olarak görev aldı. Demokrat Merkez Partide İstanbul İl Başkanlığı yaptı; Demokrat Türkiye Partisi’nde Genel Kurul Üyeliğini yürüttü ve 1995 seçimlerine İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak katılan ilk kadın oldu. 

Güzel Haliç Lioness Derneği, Ulusal Birlik ve Dayanışma Derneği, Atatürk Öğrencileri Derneği kurucu başkanı olan Bayülgen halen bu derneklerin onursal başkanı. Şimdilerde ise Müdafaa-i Hukuk Vakfı’nın yönetim kurulu üyeliğini devam ettiriyor.  

Bayülgen’in rozetini eski Savunma Bakanı Vatan Partisi Genel Başkan Başdanışmanı Barlas Doğu taktı ve “Çağdaş kişiliğiyle uzun zamandır tanıyorum. Partimize üye olduğu için de gururluyum” ifadesini kullandı. Bayülgen’in İstanbul ve çevre illerden sorumlu Genel Başkan Danışmanı olarak görev alacağı öğrenildi.  

Bu arada Barlas Doğu’nun kızı Seramik Sanatçısı Bercis Açıkalın ve damadı Elektronik Yüksek Mühendisi Turhan Açıkalın da dünkü törenle partiye üye oldu.  

Bercis Açıkalın, “Biz ailecek Vatan Partisi ailesine katıldık. Sizlerle beraber çalışmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Üye olmadan evvel babam bana ‘Oy verebileceğin bir parti buldum sana’ dedi. Sonra takip ettim. Hakikaten öyle. Umarım başarılarımızın devamı gelir” dedi.  

Yorumlar

b.ecevit :

bende suat arkadışımla aynı temennideyim

SUAT SAYAT :

kendilerini kutluyorum . saygilarimla .

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar