banner864

Öldürmek mi istiyorsunuz? 13 Şubat 2014, 21:11

Silivri Cezaevin'de kanser olduğu ortaya çıkan Emekli Albay Muzaffer Tekin'in sağlık durumu ciddiyetini koruyor. Tekin, sabah saatlerinde kanserli hücrelerin yerini tespit edilmesi için Cerrahpaşa Tıp Fakultesi'nde taramadan geçirildi. Doktorların "acil ameliyat olması" gerektiğini söylediği Albay Tekin'in, ameliyat durumu PET'ten gelicek tarama sonuçlarına göre şekillenecek.
7 yıldır tutuklu olduğu Silivri Cezaevi'nde kanser olduğu ortaya çıkan Emekli Albay Muzaffer Tekin'in sağlık durumu ciddi.

4 ay boyunca hastane hastane dolaştırıldıktan Çapa Tıp Fakultesi acil servisine kaldırılan Tekin, bu sabah saatlerinde ambulansla Cerahpaşa Tıp Fakultesi'ne götürüldü. Vücudundaki kanserli hücrelerin yerinin tepit edilebilmesi için PET taramasından geçirildi.

Bakırköy ve Çapa Tıp Fakülteleri'nde yapılan son tetkiklerde Tekin'in, pankreasındaki kanserli tümörün 3,5 cm çapında olduğu saptandı. Bakırköy Devlet Hastanesi'nin 6 Şubat tarihli raporunda ise kanserli hücrelerin Tekin'in tüm vücuduna yayıldığı belirtildi.

Doktorlar Tekin'in "acil ameliyat" edilmesi gerektiğini söylüyor. Ancak ameliyat zamanı PET'ten gelicek tarama sonuçları ile netleşecek.

Ailesi, Çapa Acil servisinde yatan Tekin'i bir an olsun yanlız bırakmıyor. Eşi Müge Tekin, Albay Tekin'in ağrılarının şiddetli olduğunu, uyumakta güçlük çektiğini ve yemek yemekte zorlandığını söyledi.

Haber: Deniz Çağlayan
Kamera: İnanç Saraçoğlu

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

erol ölmez :

dayan komutanım sana ölmek haramdır yaşamak zorundasın çünkü bu ülkede çok az muzaffer tekin çıkar ve her kahraman muzaffer tekin olamaz ülkemin sana ihtiyacı var ve allahın izni ile eskisinde daha sağlıklı görmek istiyoruz bu yüzden dayan ey şanlı kahraman dayanki düşmanların kahrolsun dayanki bu zülme bizlere layık bulanlar hesap versin ve bizler seni çok seviyoruz ey kahraman komutanım dayan be yenilme sen yenilecek adam deyilsin ey kahraman.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder