Öncü Gençlik: Fırat Yılmaz Çakıroğlu'nu PKK öldürdü! 21 Şubat 2015, 21:59

Vatan Partisi Öncü Gençlik dün Ege Üniversitesi'nde PKK'lılar tarafından öldürülen Ülkü Ocakları Ege Üniverisitesi sorumlusu Fırat Yılmaz Çakıroğlu için taziye mesajı yayınladı. Öncü Gençlik Genel Merkezi tarafından yayınlanan mesajda, “sağ-sol kavgasının sonucu olarak duyuranlar bir gencin PKK tarafından öldürüldüğü gerçeğini baş aşağı çeviremezler. Her şey açıktır” denildi
 Vatan Partisi Öncü Gençlik dün Ege Üniversitesi'nde PKK'lılar tarafından öldürülen Ülkü Ocakları Ege Üniverisitesi sorumlusu Fırat Yılmaz Çakıroğlu için taziye mesajı yayınladı. Öncü Gençlik Genel Merkezi tarafından yayınlanan mesajda, “sağ-sol kavgasının sonucu olarak duyuranlar bir gencin PKK tarafından öldürüldüğü gerçeğini baş aşağı çeviremezler. Her şey açıktır” denildi.

İşte Öncü Gençlik tarafından yayınlanan o taziye mesajı:

Dün Ege Üniversitesi'nde yaşanan olaylarda hayatını kaybeden Fırat Yılmaz Çakıroğlu'nun ailesine ve yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyoruz.
Fırat Yılmaz Çakıroğlu'nun ölümünü sağ-sol kavgasının sonucu olarak duyuranlar bir gencin PKK tarafından öldürüldüğü gerçeğini baş aşağı çeviremezler. Her şey açıktır. Cinayet sahiplenilmiştir.
Tüm yaşananlar üniversitelerde şiddetin merkezinin PKK olduğunu ortaya koymaktadır. Etnik kışkırtıcılık yaparak öğrenciler üzerinde baskı kurmaya çalışan PKK'nın pervasızlaşmasının nedeni, masa üstünden ve altından açılımlarla onu destekleyen AKP iktidarıdır.
Gerici ve bölücü kışkırtmalarla üniversiteleri şiddet zeminine çekmeye çalışanlara karşı öğretim üyesinden öğrenciye tüm üniversite bileşenlerini sağduyuya davet ediyoruz. Fırat Çakıroğlu'nun acısını paylaşıyoruz.
Saygılarımızla.
Etiketler

Yorumlar

Tanhu KAGAN :

bu olayi akp-pkk; olay saptirmak ve suleyman sah'tan kacisi gostermemek icin bir- likte tasarlamadilarsa bende adam degilim!!!

Tanhu KAGAN :

bahceli ve partisinin; ulusal turk cumhuriyetini degilde okyanus otesi-amerika-fetto- akp cizgisini izlemesi,bunlarin baslarina gelmesine neden oldu, biliyorlardi ancak, penisylvania'yi kizdirmamak icin akp-pkk anlasmasina etkili tepki gostermediler!

abd emperyalizmi öldürdü :

bu gencimizi pkk kılıklı gerçekte abd askeri olan alçaklar öldürdü. biz pkk ile değil abd emperyalizmiyle savaşıyoruz. gencimizin katili emperyalist abd dir. üsleri kapatıp natodan çıkmadıkça bunun sonu gelmez abd operasyonlarına insanlarımızı öldürtmeye devam eder! katil pkk kılıklı abd dir!

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar