banner864

Orduya balyoz indirilirken Necdet Özel neredeydi? 10 Ekim 2013, 14:15

Yargıtay kararıyla Türk ordusuna Balyoz indirilirken Genelkurmay Başkanı Necdet Özel Kosova'da cami ziyaretindeydi. Necdet Özel, Prizren'deki Sinan Paşa Camisi'nin anı defterine mesaj yazdı. Özel'in mesajı "Cemaatiniz bol olsun" oldu.
 Yargıtay'ın Balyoz kararıyla 237 ocağa ateş düştüğü dakikalarda, Genelkurmay Başkanı Necdet Özel Kosova'da cami ziyaretindeydi.

Prizren'de Türk askeri tarafından onarılan Sinan Paşa Camisi'ne giden Özel'i Prizren Müftü Yardımcısı Ali Vezay kaşıladı.

Özel daha sonra anı defterini imzaladı.

Yargıtay'ın Balyoz kararını açıkladığı dakikalarda Özel'in anı defterine yazdığı mesaj dikkat çekiciydi. Özel mesajında, "Cemaatiniz bol olsun" dedi.


ulusalkanal.com.trEtiketler

Yorumlar

Naci Yılmaz :

Bana dokunmayan yılan bin yaşasın denir ama bir gün gelir o yılan senide sokar genelkurmay başkanının ki de öyle Balyoz davası kara kuvvetlerinde başladı ama her ne hikmetse ceza alanlar hava ve deniz kuvvetlerinde hiç alakaları olmadığı sözde seminerde bulunmadıkları halde işte bunların hukuku bu

hatice :

bu nasıl bişey ya ülkenin serefli askerleri balyoz davası denen duzmece bir suçlamayla yanarken silah arkadaşlarını kaderiyle başbaşa bırakıp nasıl gezebilir. cami açılışı cok önemli ya şaka gibi

Saban Capulcu :

ben necdet beyden onurlu bir hareket bekliyorum. bazan susmak hayra alamet degildir.

Adalet Bolyozoglu :

silah arkadaslari amerikan bolyoz darbeleri ile birer birer tuzaga dusurulup tutsak alinirken, bir genel kurmay baskaninin kosovada tamir edilen bir caminin muftu yardimcisiyla gorusmeye gitmesi "kasaptaki ete sogan dogranmaz" diyen ve turk askerlerinin kafasina cuval gecirilirken susan bir genel kurmay baskaninin davranisi kadar mantiksiz ve yakisiksizdir.

ismail karaali :

hangi sıfatı taşıyorsun birader sen..birilerinin olabilirsin ama benim genelkurmay başkanım hiççççççç olamazsın..kişisel fikrimdir bu makama yakışmayan tek genel kurmay başkanısın sen..tarihte seni unutmayacak..

Silahşor. :

Onunda hakkı degılmı bır yere gıdıp bır camiyi zıyaret etmek.

Kosova ! :

kosova nato işgali altında barışa zorlanmış patlamaya hazır bir ülke.bu ziyaret ve o yazı oradaki sırplarıda kızdırmıştır.zamanlama yanlış ve hatalı.

kosova :

Vahim bir hata !kesinlikle doğru bir davranış değil.ayrıca inanılmaz derecede üzücü.asker olmadığım için şükrediyorum..

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar