banner864

Oy pusulaları çöpten çıktı 01 Nisan 2014, 18:39

Hatay'ın Defne ilçesinde bir çöp bidonunun içinde 'Evet' mührü basılmış oy pusulaları bulundu. Evet mührü de CHP, MHP ve İşçi Partisi'ne basılmış.
Hatay'da 'Evet' mührü basılmış oy pusulaları çöpten çıktı.

Defne İlçesi'ndeki Gazi Ortaokulu'nun temizlik görevlisi, okulun yanındaki çöp bidonunda oy pusuları olduğunu görünce polise haber verdi.

Polis, incelemede, üzerlerinde 'Evet' mührü basılmış oy pusulaları ile 1254 no'lu sandığa ait, üzerinde sandık kurulu başkanı ve üyelerinin imzalarının bulunduğu bir tutanak buldu.

Oy pusulaları ve tutanak, incelemelerin ardından çöp bidonundan alınarak emniyete götürüldü. Oy pusulalarının sayısı hakkında bilgi verilmezken, pusulaların da tek bir partiye ait olmadığı belirtildi.

Şanlıurfa'nın Viranşehir İlçesi'nde, çöplükte yakılmış oy pusulaları bulundu.

ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

DEREN :

nasil bi̇r seçi̇m bu ki̇mseni̇n başkasinin görüşüne saygisi kalmamiş demokrasi̇ adina her fi̇ki̇r önemli̇ herkes bi̇rbi̇ri̇ne kulak vermeli̇ i̇kti̇dari da lazim muhalefeti̇ de bu şeki̇lde muhakeme yapilir ve bunlar hi̇zmet i̇çi̇n yariştiklarini unutuyorlar seçi̇me saygili olmak lazim oylari çalip balkon ahkamli balkon konuşmasi olayin nerelere götürüldüğünün resmi̇

Serdar Kanburoğlu :

Allah rızası için şu seçimlerin hepsini iptal etsinler ve ileri bir tarihe akıp tekrar edilsin artık halk olarak midemiz bulandı ve bu sefer daha adil ve gercekci bir oy kullanilsin sizlerde bunu bir vatandaş olarak talep ettigimizi ysk ya rica ediyorum lütfen iletin lütfen

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar