Oyları bölmeyelim putlara tapalım! 21 Mart 2014, 09:38

 Bu başlığı bana Sadık Can Perinçek verdi. Tarihçilerin bulacağı bir başlık. Var olan duruma tam oturuyor.

Sistemler çöktükçe, putları kutsallaşır.

Şu mafya-tarikat rejiminin de putları var:

- BOP Eşbaşkanı Tayyip Erdoğan putu.

- F Cemaati lideri Fethullah Gülen putu.

- Ricciardone’nin sofrasından ilham alan Kılıçdaroğlu putu.

- Milliyetçiliği Atlantik sisteminin kuyruğuna bağlayan Devlet Bahçeli putu.

Hepsi yan yana Atlantik tapınağının sunağında ömürlerinin son gününü bekliyorlar.

Putperestler bağırıyor

Putperestler bağırıyor: Oyları bölmeyelim, putlara tapalım!

Ama o putlar tarihin karanlıklarındaki köşelerine atıldı, atılacaklar.

Mafya-tarikat rejiminin sonuna gelmiş bulunuyoruz.

Türkiye Özal ekonomisiyle devam edemez. Kaçınılmaz olarak üretim ekonomisine geçecek. Yerli üretici desteklenecek. Gümrükler üreticiyi koruyacak. Paranın giriş çıkışı denetim altına alınacak. Çiftçi desteklenecek. Devletin küçültülmesi devri geçti. Halkın devleti olacak ve kamu güçlendirilecek. Türkiye bölünmeyecek.

Özeti: Türkiye birkaç yıl içinde Atlantik sisteminden kurtulacak ve Atatürk rotasına girecek. Atlantik’teki efendilerin zihinlerimizdeki mabede yerleştirdiği putların kırılacağı vakit gelmiştir.

Bu durumda, oyları bölmemek adına bu milleti Atlantik putlarına tapmaya davet edenlerin çağrıları, göreceksiniz çok yakında boşlukta kaybolacaktır.

Atlantik mabedi yıkılıyor

Bugün Atlantik partilerine giden oyları bölmeyelim iddiası, puta tapma çağrıları kadar anlam taşıyor. Putlar kırılırken puta tapanların bağırtıları kulakları tırmalar.

Hanımlar, beyler; dikkat buyurunuz, vatan Atlantik sistemi tarafından bölünüyor. Cumhuriyet Atlantik sisteminde yıkılıyor.

Atlantik memurları olarak vatanı bölenler oyları bölmeyelim diye bağırıyor. Cumhuriyetin yıkımını umursamayanlar “oyları bölmeyelim” çağrıları yapıyor.

PKK/BDP, özerklik inşa ettiğini açıkladı. Atlantik partileri bölünmeye teslim konumundalar. Çünkü Atlantik putuna tapıyorlar.

Türkiye ekonomik krizin derin uçurumuna yuvarlanıyor. Atlantik partileri faizcilik yarışında. Çünkü Atlantik mabedinin başköşesinde faiz var.

Ahali Ortaçağ ağlarında çırpınıyor. Atlantik partileri Ortaçağ’ın etnik ve mezhepsel bölünmelerinde cephe tutuyorlar. Milleti cephelere bölüyorlar. Çünkü Atlantik’ten gelen ferman böyle.

Neyi bölmeyelim, neyi bölelim?

Bölücü oy, bugün Atlantik partilerine verilen oydur. Bölücü oy, putlara verilen oydur.

Birleştiren oy, vatanın bütünlüğüne verilen oydur.

Birleştiren oy, Arslanlı Yolda ilerleyen Milli Hükümet seçeneğine verilen oydur.

Oyları bölmeyelim, Atatürk’te birleştirelim!

Oyları bölmeyelim, vatan bütünlüğünde birleştirelim!

Oyları bölmeyelim, özgürlükte birleştirelim!

Oyları bölmeyelim, birlikte ve dirlikte birleştirelim!

Oyları bölmeyelim, putları bölelim!

Doğu Perinçek
Aydınlık/Rota

Yorumlar

Sabahattin Toluk :

uzun bir mektup yazmiyorum ankara dan turlu yollarla sabotaj ediyorlar onun icin kisa mektup yaziyorum.ben oyumu isci partisine verecegim.en buyuk hirsizlik enerjive tabii kaynaklar bakanliginda yapilyor eski 3 bakandan paralari aldi ve serbest birakti.dalan da ayni sebeb icin araniyor.

Sabahattin Toluk :

ataturk batiyi turk halkina isaret etti diyerek halki batinin usagi haline getirmek istiyorlar halbuki ataturk batinin kultur teknik ve dusunus tarzini isaret etti. bizim halkimizin bilmedigi bu gunku avrupa teknigi ,kultur ve dusunusu nu cinliler en az 500 sen once bu;lmus ve kullanmislardi.250 seneden beri dunyada basilmis ne varsa cinde iki misli basilmis.

muharrem elçi :

kendini vatansever diye nitelendiren herkese sesleniyorum.oyları bölelim.vatan hainlerinin oylarından bölüp cumhuriyetimizi ve vatanımızı savunabilecek yegane parti işçi partisine verelim bu oylarımızı.yoksa son pişmanlığımız da fayda etmeyecek

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar