banner864

''Öyle demek istememiştim'' 17 Ocak 2014, 08:18

AKP Düzce Milletvekili Fevai Arslan geçen hafta partisinin seçim bürosu açılışına katıldı. Arslan Başbakan Erdoğan için "Allahü tealanın bütün vasıflarını toplamış bir lider" ifadelerini kullandı. Sözler tepki çekince Arslan yazılı bir açıklama yaparak, "Allah'ın emrettiği tüm ahlaki vasıflara sahip bir lider demek istemiştim" dedi.
 AKP Düzce Milletvekili Fevai Arslan, geçen hafta katıldığı bir açılış töreninde Başbakan Erdoğan için "Allah’ın bütün vasıflarını üzerinde toplayan bir lider var" ifadesini kullanmıştı. Sözlerin tepki çekmesi üzerine Arslan yazılı bir açıklama yaptı.

Arslan yaptığı konuşmanın yanlış anlaşılmalara sebep olduğunu öne sürdü, "Allah'ın emrettiği tüm ahlaki vasıflara sahip bir lider kastiyle söylemiştim" dedi.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

mahmut tumkaya :

Tek kelimeyle musriksin.basbakan buna kayitsiz kalirsa ..........

vatansever :

hep öyle oluyor zaten,diyecegini de,ondan sonra yanlis anlasildi de. piskinliginin de böylesi!!!

n.y.o. :

çok yazık.ülkemiz bu milletvekili kafalarla gidiyor ya ona üzülüyorum.bunlar allah ı oturtmuşlar karşılarına dinin pazarlığını yapıyorlar.bunlar insanı dinden soğutur

vatansever :

öyle demek istememis ya! önce zehirini kus ondan sonra pardon de. sana tepki göstermiyen muhalefete yuh olsun!!!!

attila palancioglu :

genelde kisilik bozuklugu olan insanlar Tanri ile kendilerini mukayese ederler. cepleri cok sicaktir genelde yesol dolar doludur cepleri o nedenle gun gelir kendilerimi Tanri bile sanarlar cepleri buyudukce beyinleri kuculmustur. esek ten dusene biat ederler.

Aysel Eroğlu :

hah hah ha haaaa, döndür kaz yanmasın.

emra yılmaz :

evet akp nin allaha diye kime taptigini görüyoruz. akp nin en iyi yani hem dinci hem rüşvet ve yolsuzluklarla kendi çevresindekilerini nemalandiriyor.

bülent özkan :

şimdi sana hakettiğin cevabı yazardım ama cezai ehliyetin yoktur...

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar