''Oyum Vatan Partisi'ne'' 30 Mayıs 2015, 13:15

Ülküspor oyuncularının ve taraftarlarının bir araya gelerek oluşturduğu Ülküspor Derneği’nin açılışı, Vatan Partisi 1. Bölge Milletvekili adayları Ümit Zileli, Faik Bahar, Kağan Soydan Kağan ve birçok Ülküspor taraftarının katılımıyla gerçekleşti. Açılışta coşkuyla karşılanan Vatan Partisi adaylarından Ümit Zileli açılış kurdelesini Ülküsporlularla beraber kesti.


1914 yılında Türk Yurdu Spor Kulübü adıyla kurulan Kırmızı-Beyazlı İzmir takımı Ülküspor’un dernek açılışına Vatan Partisi İzmir 1. Bölge Milletvekili adayları da katıldı. Açılış kurdelesini eski Ülküspor oyuncuları ve Vatan Partisi İzmir 1. Bölge Milletvekili adayı Ümit Zileli beraber kesti. Ülküsporlularla beraber olmaktan mutluluk duyduğunu belirten Zileli, “Ben Fenerbahçeliyim ancak Ülküspor’un adını çok sevdim. Bence gelecekte yapmak istediklerimizi tarif ediyor. Benim ülküm de Türkiye’ye bu kötülükleri yapanların adilce yargılanmasıdır” diye konuştu.


“Oyum Vatan Partisi’ne“
İzmir Tepecik halkının bir araya geldiği Ülküspor Derneği’nin Başkanı Atalay Dönmez, “Bu önemli günde Vatan Partisi’nin aramızda olmasından, bize destek vermesinden çok memnun oldum. Yanımızda olduklarını biliyorduk ancak bir kere daha görmüş olduk. Kararımı çok önceden vermiştim ama şimdi kesin olarak açıklıyorum; oyumu Vatan Partisi’ne vereceğim” dedi.

ulusalkanal.com.tr

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar