Özcan Deniz'den olay yaratacak mesaj 18 Haziran 2015, 11:48

Özcan Deniz'in Ramazan ayı dolayısıyla Instagram sayfasında paylaştığı yazısı özellikle televizyonlarda program yapan din adamlarını çok kızdıracak.
Özcan Deniz'in Ramazan ayı dolayısıyla Instagram sayfasında paylaştığı yazısı özellikle televizyonlarda program yapan din adamlarını çok kızdıracak.

Sayfasında pide fotoğrafı yayınlayan Deniz, altına "Yine zengin sofralar kurulacak, yine sahurda ve iftarda 5 öğünlük yemekler yenilecek ve otellerde, restoranlarda artanlar çöpe atılacak, yine açlıktan siniri bozulanlar oruç tutmayanlara saldıracak, yine din adamları tutarsız konuşmalarını acıklı müzikler eşliğinde tv'lerde büyük ücret karşılığında yapıp kafaları karıştıracak, yine ünlülerle! iftar partileri düzenlenip tv showl'arı yapılacak, yine "oruç tutmanın" tüm nedenleri unutulup en basitinden gün boyu aç kalıp ezanla beraber yemeğe saldırmak zannedilecek. İsraftan uzak, öfkeden uzak, nefsine hakim, Allah'a yakın bir Ramazan geçirmeniz dileği ile hayırlı Ramazanlar... " notunu düştü.


 

Yorumlar

lale demir :

her kelimesi doğru, hele "din adamları tutarsız konuşmalarını acıklı müzikler eşliğinde tv'lerde büyük ücret karşılığında yapıp kafaları karıştıracak," sözü bana n.h.oğlu çağrıştırdı, güldüm.

sydneyden turan :

hepsine katiyorum iyiki ramazanda turkiyede degilim gecen sene gordugum sowlardan tiksinmistim.

Sedat :

aynen katılıyorum

meral bayat :

ağzına sağlık özcan deniz çok güzel yazmış

CEYLAN :

yazdigi hersey dogru

onur :

güzel yazmış

GÜLER GÜRSOY :

bu haberi̇n nesi̇ olay? bu yaziyi olay görenler olay! bence .adam dogrulari yazmiş helal olsun çok güzel. dogrular i̇nsani kizdiriri̇şte böyle.....

Latifce :

bu rahmeti layıkıyla yaşayabilenleri gönülden kutluyorum.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar