banner864

Özgecan'ın katili linç edildi iddiası 16 Mayıs 2015, 00:00

Mersin'de Özgecan Aslan'ı vahşi bir şekilde öldüren Suphi Altındöken'in tutuklu kaldığı Gaziantep Ceza ve Tutukevi'nde öldüresiye dövüldüğü iddia edildi!
Mersin'de Özgecan Aslan'ı vahşi bir şekilde öldüren Suphi Altındöken'in tutuklu kaldığı Gaziantep Ceza ve Tutukevi'nde öldüresiye dövüldüğü iddia edildi!

Mersin'de 20 yaşındaki Özgecan Aslan'ı vahşice katlederek öldüren Suphi Altındöken'in, tutuklu bulunduğu Gaziantep Ceza ve Tutukevi'nde diğer mahkumlarca darp edildiği iddia edildi.

İddialara göre Suphi Altındöken'e ait olan ve darp edildikten sonra çekildiği anlaşılan bir fotoğraf sosyal medyada paylaşılmaya başlandı. Aynı iddiaya göre Suphi Altındöken'e ilk müdahaleyi yapan doktorlar, hayati tehlikesi olduğunu belirtti.

Sosyal medyada bir anda hızla yayılmaya başlayan bu haber henüz resmi makamlar tarafından doğrulanmadı.
 
(vatan)

Yorumlar

Yusuf :

Olum o köpek için kurtuluş olurdu ama ömür boyu bir fare gibi o delikte kalacak fare kadarda yok pislik

sise :

ozgecan aslan sadece bir kurbandi. soma gibi. bilenler biliyor.

mustafa cenap aytepe :

tam caydırıcı daha evvelce dediğimiz gibi içerde aslanlarda var fareleri ezerler bu niyetli insanlar görsün.

Tanhu GUVERCIN :

idam yaptiriminin kalkmasindan bu yana; turkiye'de tecavuzler ve namus adi altinda barbarca islenen cinayetler artti! bu kisiler icin idam cezasinin yeniden getirilmesini istiyorum!

korkut türk :

türkiye de idam cezasi kalkti, ancak irz ve namus düsmanlari icin özellikle idam cezasinin yeniden uygulanmasini ve hukukcularin, yetkililerin bu hususta acil idam cezasi kanunlarini cikarmalarini diliyorum. milletin kizina, karisina, anasina hattaa erkek cocuklarina tecavüz eden bir kisinin idam cezasi ile yargilanmasi bu suca olan tesebbüsü %99 azaltacaktir saniyorum.

vatansever :

öldürenin eline saglik,dert görmesin !!!

Şaman TÜRKSOY :

ölüm kurtuluşu olur, bırakın yaşasın ki her gün yeniden ölsün.

Dramalı :

fena şişirmişler kansızı.yapanların ellerine sağlık.artık dikiş tutmaz bu ırzdüşmanı.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder