banner864

“Özür dilemem için 150 bin dolar para teklif edildi“ 10 Temmuz 2014, 14:03

"Bu ülke Atatürk'ün, Tayyip'in değil” yazılı tişörtle ringe çıkan boksör Ünsal Arık, ölüm tehditleri aldığını söyledi. Tehditlerin PKK ve aşırı dinci gruplardan geldiğini söyleyen gurbetçi boksör, Başbakan Erdoğan'dan özür dilemesi için kendisine 150 bin dolar para teklif edildiğini açıkladı.
 “Bu ülke Atatürk'ün, Tayyip'in değil” yazılı tişörtle ringe çıktı, ölüm tehditleri aldı.

Almanya'nın Regensburg şehrinde yaşıyan gurbetçi boksör, Tekirdağ'daki maçta tepkisini ortaya koyduktan sonra PKK’dan ve aşırı dinci gruplardan tehdit aldığını söyledi.

Ünsal Arık, Başbakandan özür dilemesi için, AKP'den bazı isimlerin 150 bin dolar teklif ettiğini de söyledi. Sponsorluk anlaşmaları iptal edilen Arık, zor şartlar nedeniyle boksu bırakma kararı aldı. Cumhuriyet Gazetesi'ne konuşan Arık, Başbakan Erdoğan'ın politikalarını beğenmediğini söyledi.

"Türkiye'nin gidişatını beğenmediğim için, Erdoğan'ın politikalarını yanlış bulduğum için sesimi televizyon maçını kullanarak duyurmak istedim. Çünkü PKK'ya destek veren, İslamiyeti insanları kandırmak için kullanan bir Başbakan'a tahammülüm yok."

ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

semra kurt :

Cesaretinden dolayi kutluyorum ! Tum Turk genclerine ornek olsun .

erkan ata :

helal olsun sana birader ( bütûn delikanlilari böyle bir terbiyeye davet ediyorum) slm.

ece yigit :

Helal sana

Kaan :

Kalmadi boyle vatan evladi

dogukan oznalbant :

healal olsun adama . safak sezerden daha mertmiş

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar