banner864

''Özür dilerim'' 19 Mart 2014, 18:21

Ergenekon tertibinin gizli tanıklarından Engin Bağbars kumpasın iç yüzünü Ulusal Kanal'a anlattı. Bağbars, Fethullah Gülen örgütü tarafından serbest kalmak koşuluyla Ergenekon tutukluları hakkında yalan ifade verdiğini açıkladı. Tekirdağ Cezaevi'nin Gülen örgütü tarafından ele geçirildiğini belirten Bağbars, haksız yere suçladığı İşçi Partisi Lideri Doğu Perinçek ve diğer sanıklardan özür diledi.

Kumpasın iç yüzü paylaşan: ulusalkanal
Ergenekon tertibinin gizli tanıklarından Engin Bağbars, Türk Ordusu ve İşçi Partisi'ne kurulan tertibinin iç yüzünü Ulusal Kanal'a anlattı.

Bağbars, Tekirdağ Cezaevinde kaldığı dönemde Fethullah Gülen örgütü tarafından kullanıldığını söyledi.

Tekirdağ Cezaevi'nin Gülen Örgütü tarafından ele geçirildiğini söyleyen Bağbars, bunu Başbakan Erdoğan'a da ilettiğini belirtti.

Bağbars, gardiyan ve cezaevi yönetimi tarafından Ergenekon tutsakları hakkında ifade vermeye zorlandıklarını vurguladı.

Cezaevi'ndeki gardiyanların sürekli vaatlerde bulunduğunu söyleyen Bağbars, haksız yere suçladığı İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek ve diğer yurtseverlerden özür diledi.

Haber: Özer Sürmeli
Kamera: Şengül Derin

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

asena V. :

Gunah cikartmanizin zamanlamasi da manidar.... Sizin gibi ruhunu seytana satmislar icin bir sey degismez .Dun fetullah bugun erdogan yarin kimin olacagini o gunun sartlari belirler. Defolun artik. Ulkemizden kirli ellerinizi cekin!

yusuf :

bir insana suçsuz yere iftira atıyorsan karaliyorsan ki̇m olursa olsun hem bu dünyada yansın hem de ahirette cehennemde yaksın allah

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder