banner864

Pamir'in babası isyan etti 06 Nisan 2014, 11:55

Türkiye 3 buçuk yaşındaki Pamir'in ölüm haberiyle yasa boğuldu, ancak belli bir grup sosyal medyada aile aleyhinde karalama kampanyası başlattı. Baba Serdar Dikdik kampanyaya tepki gösterdi, "Yeter artık, bizi acımızla başbaşa bıraksınlar" dedi.
3 buçuk yaşında hayata gözlerini yuman Pamir'in ölümünün ardından Türkiye yasa boğuldu. Ancak sosyal medyada bir anda karalama kampanyası başlatıldı.

AKP'ye yakın oldukları öne sürülen bazı sahte hesaplardan, Pamir'in kaybolmasının ''Gezi Parkı benzeri protestoları başlatmak için'' kulanıldığı öne sürüldü.

Anne ve baba için de "terör örgütü üyesi" iddiası ortaya atıldı. Baba Serdar Dikdik, başlatılan kampanyaya tepki gösterdi.

Pamir'in babası Serdar Dikdik, "Bizim acımız var. Meleğim kaybolmuş ben onu arıyordum. İnsanlar bizim hakkımızda ne biçim yorumlar yapmışlar. Üçüncü Köprü’yü protesto etmek için yapılmış, yeniden isyan çıkartmak için yapılmış bunlar. Bunlar nasıl insanlar. Bizim acımız var. Benim evladım kaybolmuş. Evladımın ölüsünü bulduk artık sussunlar. " şeklinde konuştu.

Bu yorumlardan sonra acısının daha da arttığını belirten Dikdik, "artık bizi acımızla baş başa bıraksınlar" dedi.

Dikdik, "Benim acım bana yeter. Ben oğlumu iyi yetiştirmek için elimden gelen herşeyi yaptım. En güzel imkanları sundum ona. Bizim acımız yapılan yorumları okuyunca daha da arttı. Artık bizi acımızla baş başa bıraksınlar." diye konuştu.

ulusalkanal.com.tr


Yorumlar

Kamil Nazlıvatan :

Suriyede Allahu ekber diyerek Öbür müslümanın kalbini çıkarıp yiyen Müslüman bozuntularından ne beklenirki.Bunlar için denile bilecek bir söz bulamıyorum.Cocuğunuza Allahdan rahmet sizlerede sabır dilerim.

Emine gencoglu :

Allah insallah insanliklarini unutmus olanlarla ayni aciyi vermez! Biz düsmanimiz da olsa merhametli olurduk ne oldu da bunlar böyle zalim oldu. Allah Anne ve babasina sabir ve afiyet versin, cok üzgünüm.

Sabahattin Toluk :

ataturk u open cocuk,ataturk dusmanlari tarafindan boyle yazi yaziyorlar.allah rahmet etsin .acinizi paylasiyorum.ban linderberg in cocugunu hatirlatti.

Ferda yanoğlu :

Bu millet ne zaman insanlığını bu kadar kaybetti? Başınız sağolsun.

sebahat türk :

Bu insanlar nasıl ınsanlıktan çıktı .

cetin egemen dagtekin :

Bir cocugun olumunu bile istismar eden terbiyesiz insanlar,birakinda o anne ve babayi acilaryla saldriya ugramadan basbasa kalsin.

hayrünnisa çelikel :

Bu cirkin tepkileri veren insanlarla birliktemi yaşamışız bunca zaman,allahım belki bi komşum yada işyerimde

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar