banner864

Pamir'in babası: ''Pamir bu mahalleden çıkacak'' 05 Nisan 2014, 12:05

3.5 yaşındaki Pamir'i arama çalışmaları devam ederken baba Serdar Dikdik arama yapan yetkililere “Çocuğun ayağında ayakkabı bile yok. Aramaları ormanlık alanda değil mahalle içinde yoğunlaştıralım" dedi.
Sarıyer Zekeriyaköy'deki evinden çıkan ve bir daha haber alınamayan 3.5 yaşındaki Pamir için arama çalışmaları tekrar başladı. Baba Serdar Dikdik çalışmaları koordine eden yetkililere bilgi verdi. Aramaların mahalle içinde yoğunlaştırılmasını isteyen baba, “Çocuğun üzerinde tulum var. Ayakkabısı bile yok. Aramaları ormanlık alan yerine mahalle içinde yoğunlaştırın. Pamir akşam 19.00 gibi uyur. Şimdi gündüz. Ayaklandı. Kesin buralarda dolaşacak. Zekeriyaköylüler bu çocuk kesin bir bahçeye girdi. Evi kapalı olanlar varsa bir içeri seslenin. Hareketli çocuk sese gelir. Emlakçılar boş evleri bir kontrol edin. Eve girmiş kapı kapanmış olabilir. Herkes mahallesine baksın. Bu çocuk buralarda bir yerde çıkacak. Çocuk ağlamayı bilmiyor. Çocukta kırmızı tulum var. Casper hayalet gibi dolaşıyor. Kesin buralardan çıkacak" dedi.

PAMİR'E PARAMOTURLU ARAMA

Sarıyer Zekeriyaköy'de dün sabah kaybolan 3,5 yaşındaki Pamir Dikdik'i arama çalışmaları devam ediyor. Jandarma ve sivil savunma ekiplerinin karadan yaptığı aramaların yanı sıra bir paramotorlu bir kişide havalanarak çalışmalara katıldı.

DHA

Yorumlar

adsız :

allah rahmet eylesin küçük pamiri allah ailesine sabır versin

adsız :

allahım yavrumuzunun mekanı cennet olsun nasıl oluyorda bir çocuk evden çıkıp gidebiliyor kapılar kitli deyilmiydi düşündükçe aklım almıyor allahım ailesinede sabır versin

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar