banner864

Perinçek oyunu kulllandı 10 Ağustos 2014, 13:32


Doğu Perinçek oyunu kullandı paylaşan: ulusalkanal
İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Eşi Şule Perinçek ve Oğlu Mehmet Perinçek ile birlikte Beşiktaş Şair Nedim İlkokulu'nda oy kullandı. Oy kullanma işleminin tamamlanmasının ardından açıklamalarda bulundu. Perinçek’in açıklamaları şöyle:

Saltanat sahiplerinin çıktığı yer düşecekleri yerdir.
Önümüze bakacağız. Saltanat sahiplerinin çıktığı yer düşecekleri yerdir. Ne kadar yükseğe çıkarsa o kadar yüksekten düşecekler. Göreceğiz, Türkiye halkı bu saltanat sahiplerinin, Tayyip Erdoğan saltanatının sonunu getirecek, onları çıktıkları yerden aşağı indirecek. Kimsenin şüphesi olmasın.

Düzenlerinin bittiği yere geldik.
Düzenlerinin bittiği yere geldik sıcak para diktatörlüğü yürümüyor yürümeyecek büyük bir darboğaza girdiler kendileri itiraf ediyorlar. İkincisi Türkiye’yi bölmeye kalktılar, bu bölme planı da başarısız oldu, yürümüyor. Bu nedenle BOP eşbakşanlığı bitti.

BOP Eşbaşkanı’ndan cumhurbaşkanı olmaz.

BOP Eşbaşkanı’ndan cumhurbaşkanı olmaz. Başka yabancı bir devletin projelerinde görev alan, dolayısıyla yabancı bir devletin sıradüzeni içinde memurluk yapandan, bırakalım cumhurbaşkanını herhangi bir memur bile olmaz. Posta memuru da olmaz, kadastro memuru da olmaz, muhtar dahi olmaz.

Onlar cumhuriyeti yıkmaya kalktı, biz onları yıkacağız.
Türk milletine önümüze bakalım diyoruz. Cumhuriyeti yıkanların yıkılacağı bir döneme giriyoruz. Onlar cumhuriyeti yıkmaya kalktı, biz onları yıkacağız. Çıktığı yerden düşecek. Ne kadar yükseğe çıktıysa, o kadar yüksekten düşecek. Birinci kattan düşselerdi ayaklarını kırarlardı, Şimdi onuncu kattan düşecekler ve kafalarını kıracaklar.
ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

ERDİNÇ ÇOLAK İŞÇİ PARTİSİ YENİMAHALLE ANKARA :

dogru söylüyor başkanımız doğu perinçek tepe taklak olacaklar bob eş başkanından ve cumhuriyet düşmanlarından cumhurbaşkanı olamaz.TÜRK MİLLETİ ER GEÇ GERÇEĞİ ANLAYACAK VE BİR CUMHURİYET BİR ATATÜRK CEPHESİ DENİZLERİN MAHİRLERİN UĞUR MUMCULARIN GAFFAR OKANLARIN VE HER KİM VARSA CUMHURİYETİ SEVEN ONLARIN HAYAL ETTİĞİ GİBİ BİR CUMHURİYET CEPHESİ KURULACAKTIR #FAZLA SEVİNMESİNLER BİZ ATATÜRKÇÜYÜZ TÜRKÜZ NE BİBER GAZINDAN NEDE ÜSTÜMÜZDE OYNAN BU OYUNLARDAN KORKMUYORUZ. #BİR GÜN HAYAL ETTİĞİM GİBİ BİR TÜRKİYE CEPHESİ CUMHURİYET CEPHESİ ATATÜRK CEPHESİ DENİZ GEZMİŞLERİN MAHİRLERİN GAFFAR OKANLARIN UĞUR MUMCULARIN ÜLKESİNİ SEVEN HER KİM VARSA O CEPHEYİ KURACAĞIZ #BİZ ATATÜRKÇÜYSEK Bİ YOL GÖSTERİP BU DURUMDAN ÇIKACAĞIZ # ATATÜRK' E PARA YOK DEDİLER. # BULUNUR DEDİ. #ORDU YOK DEDİLER #KURULUR DEDİ #CUMHURİYET KURULURMU DEDİLER #KURULUR DEDİ # VE HER DEDİĞİNİ YAPTI #BİZ DE BU ÜLKEYİ SEVİYOSAK BUNU BAŞARABİLİRİZ VE GÜCÜMÜZ VARDIR NE MUTLU TÜRKÜM NE MUTLU ATATÜRKÇÜYÜM DİYENE

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder