banner864

Perinçek'e anlamlı ziyaret 14 Mart 2014, 00:00

6 yıllık tutsaklığın ardından özgürlüğe kavuşan İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'i sendikacılar ziyaret etti. Tekel direnişi ile adını duyuran Tek Gıda-İş Sendikası Genel Başkanı Mustafa Türkel ve sendika yöneticileri, Perinçek'e geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
Silivri zindanından 6 yıl sonra çıkan İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'e anlamlı bir ziyaret yapıldı. 2009 Tekel direnişi ile tarihe geçen Tek Gıda-İş Sendikası'nın genel başkanı Mustafa Türkel, genel merkez ve şube yöneticileri ile birlikte Doğu Perinçek'i ziyaret etti.

Mustafa Türkel, Perinçek'e sendikasının "geçmiş olsun" mesajını iletti, Silivri zindanının artık yıkıldığını söyledi.İşçi Partisi Lideri Perinçek ise ziyareti oldukça anlamlı bulduğunu belirtti ve konu Tekel direnişine geldi.

Perinçek "Tek Gıda-İş Sendikası bu ülkenin birleştirici gücü oldu. Tekel eylemleri Türkiye'ye birlik olmanın ne olduğunu hatırlattı"dedi. Doğu Perinçek, Türkiye'nin çıkışında emekçilerin çok önemli bir rol üstleneceğini vurguladı.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

ayfer aytac :

aramiza tekrar hoş geldi̇ni̇z başkanim. ulusal kanalda sizi zekle dinledim işte kurtarıcımız geldi ve doğruları söylüyor atamin yoluna tekrar gi̇receği̇z dedi̇m, program sabaha kadar da sürseydi̇ yi̇ne di̇nlerdi̇m.i̇nşallah bi̇r daha çikarsiniz saygilarimla.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder