banner864

PKK'dan askere havan ve doçkalı saldırı 30 Temmuz 2015, 15:45

HAKKARİ'nin Yüksekova İlçesi Dağlıca Üs Bölgesi'ne PKK'lı teröristler tarafından havan ve Doçka uçaksavar silahıyla saldırı yapıldı.

 Konuyla ilgili Genelkurmay Başkanlığı internet sitesinden yaptığı açıklamada, "Bölücü Terör Örgütü mensubu teröristler tarafından, Hakkari 7’nci Hudut Alay Komutanlığı Dağlıca Ana Üs Bölgesin'e havan ve Doçka uçaksavar makineli tüfek ile silahlı saldırıda bulunulmuştur. Terörist ateşlerine, unsurlarımız tarafından derhal ateşle karşılık verilmesi üzerine, terörist ateşleri kesilmiştir. Silahlı saldırılar esnasında herhangi bir zayiat veya hasar meydana gelmemiştir" ifadelerine yer verildi.

Açıklamada, "bölgede emniyet tedbirleri artırılmış olup gözetleme faaliyetlerine devam edilmektedir."denildi.

Yorumlar

Ah Vatan :

Teröristlerin bu kadar büyük ve güçlü silahları ülkeye sokmasının tek sorumlusu AKP hükümeti ve tüm millet vekilleri ve oy verenlerdir. Açılım masalıyla önce milleti uyuttular. Sınırlarda İsrail tarım yapacak diye sınırlar dingonun ahırına çevrildi. Sınırlardaki mayınlar Hükümet eliyle temizlendi. Açıkça ülkeyi terörist dolması sağlandı. Önce üst düzey AKP liler cezalandırılmalı sonra PKK cezalandırılmalı

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar