banner864

PKK'nın 'Hakkari sorumlusu' böyle öldürüldü! İşte saniye saniye o anlar 12 Ağustos 2015, 16:40

Terör örgütü PKK'nın Hakkari sorumlusu Barış Tekçe'nin öldürülme anı görüntüleri sosyal medyada yayınlandı

PKK'nın 'Hakkari sorumlusu' böyle öldürüldü!
Hakkari-Çukurca karayolunun 14'üncü kilometresinde bulunan Ağaçdibi, 40'ıncı kilometresindeki Şine Köprüsü ve Oğul köyleri civarında dün sabah saatlerinde başlayan hava destekli operasyonda, helikopterlerin açtığı ateş sonucu 'Andok' kod adlı terörist Barış Tekçe'nin ölü ele geçirildiği bildirildi.

'Andok' kod adlı terörist Barış Tekçe'nin 2010 ile 2012 yılları arasında Hakkari ve ilçelerinde meydana gelen birçok saldırı ve eylemden sorumlu olduğu ve yaklaşık 5 yıldır bölge sorumlusu olarak çalıştığı Hakkari-Çukurca yolunda kepçe ile yol kazarken güvenlik güçleri tarafından vurulduğu öğrenildi.

ÖLDÜRÜLME ANI GÖRÜNTÜLERİ YAYINLANDI
Sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta Özel Kuvvetler isimli kullanıcının paylaştığı videoda ağaçlar arasında gizlenmeye çalışan Barış Tekçe'nin helikopterden açılan ateşle etkisiz hale getirildiği görülüyor.

Helikopter kamerası kayıtlarına göre güvenlik birimleri ağaçlık bölgede önce takip yapıyor. Bir süre sonra PKK'lı teröristin ağaçlar arasında geçiş yaptığı görülüyor. Sonrasında ise helikopterden ağaçlık alana ateş açılıyor ve bölgede tozlar yükselmeye başlıyor.

Yorumlar

vatansever :

Ellerinize sağlık.

yurtsever :

diğerlerinin sonu da bu olacak.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder