banner864

PKK tam teşekküllü hastane kurdu! 03 Aralık 2014, 14:34

PKK terör örgütü, Ayn El Arap'ta yaralanan yöneticilerini tedavi etmek için hastane kurdu. Şanlıurfa'nın İsalar Köyü'ndeki bir çiftlik evi hastaneye dönüştürüldü. Emniyet ve Jandarma güçleri gelen istihbarat üzerine eve baskın düzenledi. Baskında 9 kişi gözaltına alındı.
Terör örgütü PKK, Şanlıurfa'nın İsalar Köyü'nde hastane kurdu. Gelen istihbarat üzerine emniyet ve jandarma güçleri eve baskın düzenledi. 9 kişi gözaltına alındı.

Örgüt üyeleri, üst düzey yöneticilerini tedavi etmek amacıyla bir çiftlik evini tam teşekküllü hastaneye dönüştürdü.

PKK'lıların tedavi edildiği bilgisini alan Emniyet ve Jandarma güçleri eve şafak vakti operasyon düzenledi. 2 kadın hemşire ve Ayn el Arap'taki çatışmalarda yaralanan 7 kişi gözaltına alındı.

Çatışmada yaralanan teröristlerin, yasadışı yollarla Türkiye'ye getirildiği ve tedavi edildiği açıklandı. Ayrıca operasyonda birçok tıbbi malzeme ile silah ve mühimmat da ele geçirildi.

ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

M.D.Erben :

neden sasirdiniz?ayni seyi yillarca devlet cvatandasinin cebinden bu teröristlere bedava saglik, bakim hizmeti vemedi mi, insaniyet(sevsinler insaniyetinizi)namina diye?isidli, libyali, bilmen pesmergeli, bilmem nereli teröristleri daha saymadik.kendi paramizla kendimizi rezil etmege devam beyler.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar