banner864

“PKK yeni bir devlet muhatabı haline geliyor“ 26 Ağustos 2014, 19:06

MHP grup Başkanvekili Oktay Vural mecliste yaptığı basın toplantısının gündeminde PKK’yı yasalaştırsan kanun vardı. Vural , hükümete sert çıktı, Türkiye Cumhuriyeti devletini çözüm süreci adı altında , pkk terör örgütünün yeni bir devlet yapılanmasının muhatabı haline getiriyor dedi.

PKK YENİ BİR DEVLET MUHATABI HALİNE GELİYOR paylaşan: ulusalkanal
PKK’yı yasal zemine oturtan kanuna MHP'den tepki geldi. MHP Grup Başkan vekili Oktay Vural, hükümete yüklendi, çözüm süreci adı altında pkk terör örgütünü yeni bir devlet yapılanmasının muhatabı haline getiriyor dedi.

Açılım yasası ile PKK’ya tavizler verildiğini belirten Vural, af sürecine doğru gidildiğini kaydetti.

HABER: HÜSNA SARI
KAMERA: HALİT YAĞCI

ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorumlar

Emre :

Bu memleket yillardir bu kadar uyumlu gayri koalisyon hukumeti gormedi,yaptiginiz her sey birilerinin ekmegine yag suruyor...

mahmut çevik :

sizlerin sayesinde akp bu anlaşmaları yapıyor pasif muhalefeti yapmamış olsa idiniz bu olanlar ülkemizin başına gelmezdi burda günah keçisi arıyorsanız önce kendizi öz eleştiri yapmanız gerekir.birgün öyle birgün böyle olmak tan artık kaçınmalısınız.sizin yaptığınız milliyetçilik değildir.milliyetçilik adı altında koltuklara oturup maaşları yemektir.

Peyman Boyer :

utanmadan-sıkılmadan da bu beyanatı veriyor. la siz mecliste necisiniz? örgütünüzü harekete geçirip sokaklara-meydanlara dökülsenize? halka önderlik etsenize? sözkonusu olan kemalist devrimciler ve işçi partisi olursa azı dişlerinizin yanındakileri hemen gösteriyorsunuz !

aslan türk :

sayin vural, ne yapiliyorsa chp ile mhp nin yardimlariyla yapiliyor, ortada yanlis bir sey varsa bu yanlisi önce kendinizde arayin, yaptiginizin dogru olduguna inaniyorsaniz o zaman milletle dalga gecer gibi sorumlu aramayin.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder