banner864

Polis isyan etti: Ne yapayım osurayım mı? 17 Haziran 2013, 06:58

"Polis günah keçisi mi?" Bu soru cümlesini işini yapmakta olan gazeteciye, bir çevik kuvvet polisi yöneltti.
Taksim Gezi Parkı direnişiyle başlayan ve tüm yurda “hükümet istifa” sloganlarıyla yayılan eylemlere polisin sert müdahalesi damgasını vurdu. Polisin insanlara yaptığı orantısız müdahale ile polislerin iç dünyasına girmemizi sağladı.

İzleyeceğiniz videoda çevik kuvvet şefi, Taksim'de bir gazetecinin işini yapmasına "Artık polisi çekmeyin. Göstericileri çekin" sözleriyle isyan ediyor.

İşte polisin gazeteciye isyan ettiği o video:

ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

habib azari :

tayib gaz kokan polisinden baska ne beklersiniz ki oyle bir bas bakanin gaz cikaran polisi olur

Selim :

tesekkurler ulusak kanal

taksim :

zamanında suç işleyen polis olmak istemiyoruz diyerekten polis vatandaşla bu şekilde karşı karşıya gelmek istemiyoruz demişti ve dayatma yapmıştı şimdi ne değişti ....?

Deniz :

bu polisler fethullah in dersanelerinde yetişmiş cevaplar ellerine tutuşturulmuş polis sinavini öyle geçmiş insanlar şimdide diyetini ödüyorlar. allah büyüktür. bir gün hepsi hesap verecek

kamil atar :

bunu umumi tuvaletin kapisina bekci yapican bol bol osursun, garip halka eziyet edicegine

sozliner :

yazık bu iktidara polisi de çıldırttı

Ataturk1 :

polisin psikolojisinin bozuldugu intihar den polislerin varligi ile gundeme getirilmistir, polislerimiz sagduyusu ile davransalar kimse olmez ve kimse yaralanmazdi, iste buydu yapilmasi gereken. polis idi ustlerinin vatan hainligine cevap vermesi gereken ilk kurum. hala gec degildir, zararin neresinden donulurse turkiyemize kardir. saygilarimizla

Serkan Acarel :

sen o hincini bir de kendi müdürüne ve akp li padisahina bir söylesen, ama yapamazsin güzelim akp polisi seni ! iste neden cok yaralilar var ve nicin cok orantisiz güc kullaniliyor, iste bu videodan cok güzel anlasiliyor. yaziklar olsun böyle polise. tayyip bunlar senin eserin.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar