banner864

Polis karşılık verince teröristler roketi bırakıp kaçtı 01 Ağustos 2015, 10:20

Bitlis’in Ahlat ilçe Emniyet Müdürlüğüne saldıran teröristler roketlerini olay yerinde bırakıp kaçtılar.
Bitlis Valiliğinden yapılan açıklamaya göre Ahlat İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün Selçuklu Mahallesinde bulunan hizmet binasına Bölücü Terör Örgütü ve işbirlikçileri tarafından roketatar ve uzun namlulu silahlar ile saldırı girişiminde bulunulduğu belirtildi.

Valilikten yapılan açıklamada, İlçe Emniyet Müdürlüğünün karşı tarafında bulunan sokak içerisinden atılan roket mühimmatının bir emlakçıya ait işyerine isabet etmesi sonucu işyerinde hafif hasar meydana geldiği bildirildi.

Açıklamanın devamında şu ifadelere yer verildi. “Güvenlik görevlilerinin anında karşılık vermesi sonucu kısa süreli bir çatışma yaşanmıştır. Yoğun müdahalemiz sonucu teröristlerden biri yaralanarak yere düşmüş yaralı teröristi de alan şahıslar roket mühimmatını olay yerinde bırakarak; lüks bir araçla olay yerinden uzaklaşmışlardır. Özel Harekat unsurlarınca takibe alınan şahısların yakalanmasına yönelik olarak operasyonlar devam etmektedir. Terör Örgütleri ve bu örgütlerin gerçekleştirdikleri eylemlere karşı mücadelemiz kararlılıkla devam etmekte ve edecektir” denildi. (İHA)

Yorumlar

zek yaz :

Bunlar erkek ve yiğit olamazlar ancak korku döngüsü ile büyümüş ve kalleşlikle yetişmiş dönek ve kendi yediği kaba sıçanlardır, makatın yiyiyorsa erkek gibi karşılıklı dövüş yapsana göreyim seni, yapamazsın bu kıç yoksa sizlerde ondan!

öztürk türkkan :

bunların güç ve kuvvetleri kalleşçe arkadan...uyurken... mayın döşeme ile karşı karşıya savaşamöazlar bunlar değilmi biji obama deyen ....işte aboma onun için barış süreci filan yok hepsi di,z çökecek ve teslim olacak .....meclisteki hdp ...niçin var ....muhpirlkik içinmi

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar