banner864

Polisten Berkin'e ağza alınmayacak küfürler 14 Mart 2014, 15:27

İstanbul'da Berkin Elvan için düzenlenen cenaze töreni nedeniyle izni iptal edilen bir polis memuru sosyal paylaşım hesabından hakaretler içeren bir mesaj attı. İstanbul Emniyeti o polis için harekete geçti ve görevden uzaklaştırdı.
Berkin Elvan hakkında Facebook üzerinden hakaret içeren mesajlar atan polis memuru U. Ç.'nin yazdıkları şaşkınlık yarattı.

Polis memuru U.Ç.'un sosyal paylaşım sitesinde "Senin yüzünden iznim kapandı. Nesiniz lan siz kimsiniz. neymiş ekmek almaya gidiyormuş! Kafana sıkan çeviğin ellerinden öperim" ve küfürler kullandığı ifadelere tepkiler gecikmedi. Mesaj sosyal medyada hızla yayılınca İstanbul Emniyeti de harekete geçti.

Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, "Sosyal paylaşım sitesinde emniyet mensubuna yakışmayacak şekilde yazı yazarak paylaşımda bulunan personel, tarafımızdan hiçbir şekilde tasvip edilmeyen ve kesinlikle kabul edilemez bu davranışı nedeniyle, il valimizin de talimatları doğrultusunda derhal görevden uzaklaştırılmış ve hakkında soruşturma başlatılmıştır" denildi.

VALİ DE AÇIKLAMA YAPTI

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu da, görevden alınan polis memuru ile ilgili twitter'da "Sosyal medyada kötü, çirkin paylaşımları ile tarafıma yoğun biçimde şikayet olunan bir polis memuru hakkında süratle cezai işlemleri yaptık" tweet'ini paylaştı.
Yorumlar

çolak :

böyle başbakana böyle polis

şero baba :

zoruna gidiyorsa bu meslaği yapma iş bulamayan çoğu işe yaramayan gidip devletin kapısına kapaklanıyo ey gafil senin maaşını berkin in babasının vergileri ödüyor haram zıkkım olsun aldığın maaş,,,

Misafir :

sanki tayyip farklı söyluyor

n.y.o. :

siyasi iktidarların polisi olma t.c. devletinin polisi ol.

cemil ertunç :

siz milleti aptal olarak gördüğünüz için yalandan görevden 2 günlüğüne uzaklaştırır sonra onu müdür yaparsınız.

Ben benim :

AKP ci polislerden başka ne beklenir... Kendilerine yakışanı yapıyorlar.

Ali Topuksöker :

alın işte insanlıktan nasibini almamış bir pisikopat daha bunu ve böylelerini polis yapanlarda suç!

muharrem elçi :

al sana istemediğin kadar izin.böylelerinin maaşına zam işine son verilmeli bence.vatandaşın vergileri boşa gitmez hiç olmazsa

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar