banner864

Prof. Dr. Oktay Sinanoğlu'nun son durumu! 14 Nisan 2015, 09:58

Türkiye'nin Einstein'ı olarak adlandırılan Prof. Dr. Oktay Sinanoğlu yoğun bakıma kaldırılmıştı. Üzücü haberi Sinanoğlu'nun eşi Dilek Sinanoğlu duyurmuştu. Sinanoğlu yaşamını solunum cihazına bağlı olarak sürdürüyor.

Dilek Sinanoğlu, Oktay Sinanoğlu'nun hesabından eşinin sağlık durumuyla ilgili son bilgileri paylaştı.

Sinanoğlu, şu bilgileri paylaştı: "Birkaç gündür gözünü yarım aralıyarak bize bakıyordu. Bugün akşam üzeri gözünü tamamen açtı. Eminim sizlerin duaları sayesinde. Sayın Dışişleri Bakanı ilk telefon ettiklerinde bize ne yapabileceklerini ambulas uçak olabileceğini söylemişlerdi. Her gün aradılar, takip ediyorlar. Miami ve NevYork konsolosluklarıyla sürekli görüşüyoruz sağolsunlar seferber oldular. Geçen hafta doktorlar ümitsiz konuşmuşlardı. Sonra sizden gelen binlerce mektupta sorulan soruları doktorlara sorduğumda cevap alamadık her şekilde. Oğullarıyla birlikte iyice ısrar ettik. Beyinde hasar var, fakat beyin ölümü yok. Bize renkli bir MR gösterip açıklama yapamıyorlar. Şimdi burada ailece herkes tekrar oturup konuştuk. Ambulas uçak olursa Türkiye'ye gidelim orada Gazi Yaşargil hocayı aramışlar. Ne olacaksa Türkiye'de olsun, ölecek ise herkes ziyaret eder öyle ölür. Yaşarsa gene Allah'ın izniyle Türkiye'de olsun. Biz hazırız gelmeye her an. Bu insan sadece benim değil, millete ait biri fiş çekme sorumluluğu alamam. Binlerce mektup isyan ediyor. Herkes kendince biorezonans,akupuntur her şeyi tavsiye ediyor. Türkiye'de sevenleri hesap sorulmalı diye sorumlulardan diye isyan ediyor. herkes sevinsin eğer gelebilirsek."

ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

özkan :

Allah aci̇l şi̇flar versi̇n i̇nşaAllah.

saadet :

acil şifalar diliyorum hocamıza..dualarımız onunla...

Selbi KARABIYIK :

Allah acil şifalar versin çok değerli hocamiz ve bilim adamimiz ülkezimizin medar-i iftari ve gururu dualarimiz seninle.

Melih :

Allah yardımcısı olsun, dualarımız hocamızla.

Nurhayat Nalçacı :

Allah şifalar versin. kolay bulunmayan değerli bir insan. dualarımız onunla.

Ömer Şeşen :

bu değerli bilim adamının, gerçek yurtseverin; ülkemize ve insanlığa ışık tutmaya devam etmesi için ivedi sağlık diliyorum. keşke sizin gibi yetiştirebildiğimiz değerlerimiz olsaydı. çok az.. acil sifalar sayın sinanoğlu,

TC. Kiz :

prof dr oktay sinanoglu'nun hakkinda hayirlisi ne ise Allah onu nasip etsin.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar