banner864

Profesyonellik buna denir 05 Mart 2014, 19:51

Adıyaman'da halk oyunları yarışmasına katılan ilkokul 4'üncü sınıf öğrencileri sahnede hünerlerini sergiledi. Ancak oyun sırasında Duygu Özaydınlı'nın şalvarı düştü. Duygu öyle profesyonel ki oyunu kesmedi ve birinci seçildi.
14 çocuk omuz omuza sahnede, hünerlerini sahneledi. Öğretmenleri, anne ve babaları kısacası yüzlerce kişi onları izledi. Heycan dorukta..

Görüntüler Adıyaman’da düzenlen halk oyunları yarışmasından. İlk dakikalarda herşey çok güzel. Çocuklar birincilik için yarışıyor.

Ancak 4. sınıf öğrencisi Duygu Özaydınlı'nın başına beklenmedik bir kaza geldi. Duygu'nun şalvarı bir anda kaydı.

Duygu Özaydınlı öyle profesyonel davranki oyununa hiç ara vermedi. Gözyaşlarına hakim olamayan Duygu, şalvarı ayakarına dolanmasına rağmen halayı sonuna kadar sürdürdü.

Tribünleri dolduran seyirciler Duygu'yu dakikalarca ayakta alkışladı. Gösterinin sona ermesinin ardından Duygu Özaydınlı alkışlar ve sloganlar eşliğinde halk oyunu öğretmenin kucağında salondan ayrılıdı.

Yarışmanın sonunda Duygu'nun halk oyunları ekibi birincilik kazandı. 

ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

mdd :

aferin duygu kızım, işte budur. önemli olan görevini layikiyle yerine getirmek. öğretmenini, ekip arkadaşlarını ve seni destekleyen sehirciyide kutluyorum

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder