Rahmi Turan: 3 Parti Lideri! 11 Şubat 2015, 12:57

Sözcü gazetesi yazarı Rahmi Turan bugünkü köşe yazısında İşçi Partisi Lideri Doğu Perinçek ile CHP ve MHP liderleini kıyasladı. İşçi Partisi'ne ciddi katılımlar olduğunu vurgulayan Turan," Apo’yu sorgulayan komutan Hasan Uğur’un ardından, Apo’yu mahkûm eden İmralı Hâkimi Yargıtay Onursal Üyesi Turgut Okyay ve Genelkurmay eski Daire Başkanı Korgeneral İsmail Hakkı Pekin de İşçi Partisi’ne üye oldu. CHP’den istifa eden milletvekillerinin de yakında İşçi Partisi’ne katılacakları belirtiliyor" ifadelerini kullandı. 

7 Haziran seçimlerini kader seçimlerini olacağını belirten Sözcü gazetesi yazarı Rahmi Turan'ın köşe yazasınıdaki ilgili bölüm şöyle:

İşçi Partisi’nin geçmiş seçimlerdeki oy oranları düşük.
Oysa iyi çalışıyor, büyük gayret gösteriyor.
Peki, neden bu böyle?
Demek ki kendisini vatandaşa yeterince anlatamıyor, düşüncelerini, projelerini,
yapacağı işleri gerektiği gibi ifade edemiyor.
Şimdi 7 Haziran seçimlerinde bu çemberi kırmak, önündeki engelleri yıkmak çabası içinde…

* * *

İşçi Partisi lideri Doğu Perinçek’in, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi’ndeki mücadelesi ve “Sözde Ermeni Soykırımı” konusunda kazandığı başarı kamuoyunun dikkatlerini üzerine çekti.
Şimdi, İşçi Partisi’ne ciddi katılımlar oluyor.
Apo’yu sorgulayan komutan Hasan Uğur’un ardından, Apo’yu mahkûm eden İmralı Hâkimi Yargıtay Onursal Üyesi Turgut Okyay ve Genelkurmay eski Daire Başkanı Korgeneral İsmail Hakkı Pekin de İşçi Partisi’ne üye oldu.
CHP’den istifa eden milletvekillerinin de yakında İşçi Partisi’ne katılacakları belirtiliyor.

* * *

Genel Başkan Doğu Perinçek:
“Dün adaletli bir Türkiye’yi kuracağımızı ilan etmiştik. Şimdi de ülkemizi bütünleştireceğimizin sözünü veriyoruz.” diyor.
Görünen o ki Doğu Perinçek, Meclis’teki iki muhalefet partisi CHP ve MHP’den daha ciddi, daha sıkı bir çalışma içinde…
Onun enerjisinin, Kılıçdaroğlu ve Devlet Bahçeli’ye de örnek olmasını, onları da gayrete getirmesini dilerim.
İkisinin de muhalefeti zayıf kalıyor ve bu AKP’ye yarıyor.
Seçime 3 ay 24 gün kaldı!
Artık şahlanmanız lâzım beyler!
Ülkenin olduğu kadar, sizin de kader seçiminiz bu!

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

mdd :

ekremtekeşin, artık bu söylemlere karnımız tok. kazanması yüksek parti diye diye akp yi iktidar yaptınız, ekmek için ekmelettin diyerek recep'i cb yaptınız. şi̇mdi̇ mi̇lli̇ hükükümet zamanı. ne akp, ne y-chp, ne gülen. halkın ve milletin iktidarı

ekremtekeşin :

baraj altında kalacak partilere verilecek her oy iktidar partisine yarayacaktır .o bakımdan kazanması yüksek olan partide oylarımızı bütünleştirmekten başka çaremiz yoktur.

doğrucudavut :

takım tutarcasına parti tutanları saymazsak, konuştuğum chp ve mhp liler işçi partisine oy verecekler.kararsızları da ben ikna ediyorum zaten :)

hsyn :

ilahiadalet davet size katılıyorum ben de diyorum Kılıçdaroğlu ve Bahçeli'ye su bile yok

Tanhu KAGAN :

ulusal turk devletini ve cumhuriyeti seven herkesin isci partisinden baska gidecek bir yeri yoktur, bu artik ortaya cikmistir,

ilahiadalet :

işçi partisine sadece ciddi katılımlar değil ciddi bir chp seçmenide oy verecek. kılıçdaroğluna bırak oy vermeyi, bir bardak su, bahçeliye bir bardak çay vermem artık.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar