banner864

Rasim Ozan Kütahyalı neden Ulusal Kanal yayınına katıldı? 31 Ocak 2014, 20:05

Rasim Ozan Kütahyalı’nın Ulusal Kanal’da yayınlanan programa katılmasının ardından başlayan tartışmalara Ulusal Kanal Genel Müdürü Ceyhun İlsever katıldığı canlı yayından yanıt verdi.
Filiz Atıcı’nın hazırlayıp sunduğu Haber Masası Programı’na konuk olan Ulusal Kanal Genel Müdürü Ceyhun İlsever, Rasim Ozan Kütahyalı’nın Ulusal Kanal erkanlarına çıkması ile ilgili, “Ulusal Kanal’a Rasim Ozan Kütahyalı gibiler çıkar bizim yurtseverlerimiz, aydınlarımıza aleyhte laf ederlerse bu kapıdan içeri giremezler. Ancak çıkar geçmişi ne olursa olsun hata yaptık, kumpas yaptık, cemaat yaptı AKP destekledi, derhal tahliye, yurtseverler serbest bırakılmalı derlerse kimse kusura bakmasın bu Türkiye için bir kazançtır” dedi

İşte Ulusal Kanal Genel Müdürü Ceyhun İlsever’in gündem yaratacak o açıklamaları

ulusalkanal.com.tr


Etiketler

Yorumlar

haluk ibanoğlu :

hata da israr etmenin anlamı yok.sana özür dileyip konuyu kapatmak düşer.özeleştirisini gitsin küfrettiği kanallardan yapsın. demokratik olucam diye böyle pespayelerle kanlımızı kirletmeyin.

Abdurrahman kücük :

Bu bir tartisma kanalidir karsit glrüslülerle degilde kendimizlemi tartisacagiz ?? Arti adam itirafta bilunuyor.. Senin benim RoK u bilmemiz önemi yoktur onun hayranlari var. Ve hayranlari emekciler ve yoksullarimiz..

yüksel elbüken :

bu adamın allah birdediğine inanmayan biri olarak,söylediği herşeyin altında bir şey ararım,kesin birtaraflarını gelecekte kurtarmaya çalışıyordur,yamanmaya çalışıyor,

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar