banner864

Rasim Ozan Kütahyalı Ulusal Kanal'da! 30 Ocak 2014, 13:00

Ünlü sunucu Gülgun Feyman Budak ve gazeteci-yazar Ümit Ertaç Zileli’nin sunduğu “Nasıl Yani” programına Rasim Ozan Kütahyalı konuk olacak.
Ulusal Kanal’da her Perşembe saat 22.00’de ekranlara gelen programın bugünkü konuğu Sabah gazetesi yazarı Rasim Ozan Kütahyalı. Uzun bir aradan sonra tekrar karşı karşıya gelecek olan Kütahyalı ve Zileli, Ergenekon ve Balyoz soruşturması kapsamında geçmişi sorgulayacak, bugün gelenen son noktayı değerlendirecek.

Gazeteci, yazar Ümit Zileli bu gelişmeyi “Sevgili arkadaşlar, perşembe saat 22.00-24.00 arası canlı yayınlanacak, Gülgun Feyman'ın sunduğu, ben ve Rasim Ozan Kütahyalı'nın "Nasıl yani" programını izledikten sonra yorum yapmanızı özellikle rica ediyorum. 7 yıl sonra düzmece davaları yeniden tartışacağız. Önemli olan budur!!! yayınımız perşembe saat 22.00'de Ulusal Kanal'da...” tweetleriyle duyurdu..”

Nasıl Yani” bugün saat 22:00’de Ulusal Kanal’da.


Yorumlar

nermin :

turkiye,dipsiz bir kuyunun en dibine vurmak uzere.buna neden olan emperyalist ajanlari ulusal kanal'da kendini 'savunuyor'!!! bu yaratiklar yuzunden onulmaz acilar ceken vatan evlatlari adina ben utaniyorum! yazik!

kaya kaya :

Bu adam muhatabınız değil normalde ama ...

Emrah Kıllıbaş :

Günah çıkartmak istiyorsa başka bir yol seçsin. Mesala ganj'a gitsin..

engin özen :

aynı saatte stv de hayvan belgeseli var da reyting yarışınamı girdiniz.

bağımsızlığa bağımlı :

Ulusal kanal doğrusunu yapıyor ve gerçek erdem gösteriyor. Bir kutup olmak yerine bu kadar taraflı bir medya ordusunun içinde yapılmayanı yapıyor. Gerçekten bu işler böyle yapılmalı. Samanyolunda nihat genç dinlemekte keşke mümkün olsa. Ama ne mümkün. Birşeyler saklamayanın , saklanması gereken kimse olmaz.

Vildan Gursoy :

Yanlis konuk ne yazikki,boyle birini seyredip sinir sistemimi bozmak istemiyorum.

Gülsüm Küpeli :

diğer kanallarda kim var acaba

Mustafa Kısa :

sayın zileli, başka kanallarda fazlasıyla ( hemen her konuda) sesini duyurma şansı yakalayan bu müsveddeyi karşımda görmek istemezdim. neden olduğunu açıklarsınız umarım.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar