banner864

“Riccardone'nin otel odalarında değil, Atatürk'ün 6 Ok'unda buluşalım“ 18 Kasım 2014, 13:52

İşçi Partisi Lideri Doğu Perinçek CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na birleşme çağrısı yaptı. Perinçek, "Seyit Rıza değil Atatürk heykelinin altında birleşelim" dedi.
Trakya turunun 3'üncü gününde Kırklareli'nin Lüleburgaz ilçesinde konuşan Perinçek, Milliyetçilere, Halkçılara, Devrimcilere 6 ok çağrısı yaptı, birleşme de geç kalınmaması gerektiğini belirtti.

Perinçek'in bu sözleri salondan büyük alkış aldı. Doğu Perinçek, Amerika'nın arka kapılarında birleşme olmayacağının da altını çizdi.

CHP üyelerine de çağrı yapan Perinçek, Tunceli'nin niçin Dersim diye dayatıldığını açıkladı.

Toplantıda "Seyit Rıza değil Atatürk heykeli altında birleşelim" vurgusu ön plana çıktı.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Feridun KEMAL :

doğru hedef doğru teklif

Adil Aydın :

sayın perinçek dünyaya örnek bir lider. bütün fikirlerine katılıyorum. saygı ile selamlıyorum.

Kültigin :

benim anlamadığım neden bütün atatürkçüler bir araya gelemiyorlar.chp ve işçi partisinin kökleri aynıyken neden bir araya gelemiyorlar.şeiratçılar son 12 yılda en az 10 kat güçlendiler.ve hedeflerini bir bir gerçekleştirdiler ve cumhuriyetin son yıkılma aşamasına getirdiler.bence chp ve işçi partisinin atatürkçüleri birleştirmede öncü olmaları gerekiyor. yeterince geç kalındı.!

CENAP AYTEPE :

chp.ye deği̇lde chpli̇lere söylenebi̇lecek bütün sözleri̇ doğu peri̇ncek söylüyor ama anlamiyorsunuz i̇şte seçi̇mlerden önceki̇ ameri̇ka seyehati̇ ve sonuçlari daha ne olmali başiniza tokmak mi vurmali ey chpli̇ler altinizdan vatan çeki̇li̇yor körmüsünüz .

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar