banner864

RTÜK üyesine skandal saldırı 03 Kasım 2014, 17:53

Atatürk'e hakarete ceza kesmeyen RTÜK'te skandal bir olay yaşandı. Atatürk'e hakarete ceza verilmemesine tepki gösteren RTÜK Üyesi Ali Öztunç'a, makam odasında saldırı düzenlendi. Saldırgan da bir RTÜK çalışanıydı. Saldırgan Öztunç'un odasına gird, "Atatürk'e sahip çıktığın kadar dine neden sahip çıkmıyorsun" diye bağırarak üzerine yürüdü.
RTÜK'te skandal bir olay yaşandı. Bir RTÜK çalışanı, RTÜK üyesi Ali Öztunç'a, hem de makam odasında saldırdı.

Olayın perde arkası daha da vahim! Öztunç'a yönelik saldırının nedeni, Atatürk'e hakaret edilmesine tepki göstermesi.

RTÜK'ün Atatürk'e hakaret edilen bir televizyon kanalına ceza vermemesi bir süredir tartışma konusuydu. RTÜK üyeleri bu nedenle bina önünde prootesto edildi. Saldırı bu protestonun ardından yaşandı.

Bu protestoya RTÜK üyesi Ali Öztunç da katıldı. Ardından makam odasına çıktı.

RTÜK çalışanı olan saldırgan bir anda odaya girdi. Ali Öztunç'a "Atatürk'e sahip çıktığın kadar dine neden sahip çıkmıyorsun" diye bağırdı.

Öztunç'un üzerine de yürüdü. Ancak daha da ilerlemesini, Ali Öztunç'un o sırada odasında bulunan danışmanı önledi. Öztunç yara almadan saldırıdan kurtuldu.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

erbek :

daha iyi günlerimiz bu günler

Ozde Gunduz . :

iste korkulanlar yavas, yavas basliyor , korkarimki bir cig gibi buyuyecek , hepimiz beraber kuvvetliyiz tepki gostermeyen hukumete karsi tepki almak artik elzem oldu yanliz bunun demokratik alanlar icinde yapilmasi cok muhim , saygilarimla .

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar