banner864

Saadet Partili Bekaroğlu, CHP'de 03 Eylül 2014, 17:21

Kemal Kılıçdaroğlu'nun olağanüstü kurultay öncesi Parti Meclisi üyeliği sözü ile CHP'ye davet ettiği Mehmet Bekâroğlu kararı verdi. Atatürk'e hakaret suçlamasıyla yargılanan Bekaroğlu, Rize'nin Fındıklı İlçesi'nde partiye üye oldu.
Kemal Kılıçdaroğlu'nun olağanüstü kurultay öncesi Parti Meclisi üyeliği sözü ile CHP'ye davet ettiği Mehmet Bekâroğlu kararı verdi. Atatürk'e hakaret suçlamasıyla yargılanan Bekaroğlu, Rize'nin Fındıklı İlçesi'nde partiye üye oldu.

"CHP 1930'ların CHP'si değil, 6 oku yeniden yorumlayacağız" diyen Kemal Kılıçdaroğlu'nun olağanüstü kurultay öncesi Parti Meclisi üyeliği sözü ile partisine davet ettiği Mehmet Bekâroğlu kararı verdi.

Atatürk'e hakaret ettiği için yargılanan, PKK'lıların açlık grevlerini desteklemesiyle bilinen Bekaroğlu, Kılıçdaroğlu'nun teklifine değerlendirmek için zaman istemişti.

Teklif sonrası 26 Ağustos'ta twitter hesabında, arkadaşları ve ailesiyle yapacağı görüşmeler sonrası karar vereceğini açıklayan Bekaroğlu "CHP sosyal demokrat bir programla Türkiye'yi değiştirebilir, kutuplaşmayı kaldırıp ülkenin önünü açabilir" ifadelerini kullanmıştı.

Refah partisinde Milletvekilliği, Has Parti'de Genel Başkan Yardımcılığı yapan Bekaroğlu, Kılıçdaroğlu'nun davetine olumlu yanıt verdi. Bekaroğlu, Rize'nin Fındıklı İlçesinde CHP'ye üye oldu. Belgeleri aynı gün genel merkeze gönderildi.

ulusalkanal.com.tr


Yorumlar

Mustafa Işık :

muharrem bey'de fark nedir? şimdiye kadar chp'nin hangi politikasına karşı farklı bir politika önermiş?

Mustafa Işık :

atatürk'e bağlı chp liler duydununuz mu? bazı chp'liler partilerini eleştirenlere bozuluyorlar. böyle bir uygulama eleştirilmez de ne olur? bu konuda daha çok da aydınlık ve ulusalkanal'a kızıyorlar. sayın iyi niyetli atatürkçüler chp, atatürk'ün ilkelerinden tamamen uzaklaşma yolunda gibi görülüyor. artık orada kalıp da zaman kaybetmenin vatana ve türk milletine bir yararı olabilir mi?

umit arslan :

kemal bey kendisinden istenileni yapıyor. diyet ödeme zamanı.o koltuğun bedeli olmalıydı.

cenap :

ne dedik kırk yıllık devrimnci demokrat atatürkçüler dışarı gericiş anlayışlar içeri acaba kılıçtar oğlu chpyi yok etmek içinmi amerikaya gitti ....haydi yurtseverler işçi partisinde buluşun şimdi hemen.

Devrimler :

chp partiyi toptan feshedip akp'ye katilirsa kesin iktidar olur. bence en kisa yol bu, kk bu yolu denese daha basarili olur.

aslan türk :

kilicdaroglu ndan önce chp de görev yapmis hic bir genel baskan chp ye bilincli olarak zarar vermemistir. chp de umut muharrem ince dir.

zehra avci :

Sasirmiyoruz artik

mdd :

kılıçdaroğlu, türkiye cumhuriyeti'nin ve chpnin kurucusu mustafa kemal atatürk'e "müslüman bile sayılmayan káfir(!) kemal...” diyen bekaroğlunu chp'nin kurultaydan sonra en yüksek karar mercii olan parti meclisine taşımak istiyor.işte y-chp(yeni chp) veya y-akp(yedek akp)

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder