banner864

Sağ-sol demeden birleşme zamanı 26 Eylül 2014, 10:15

TGB Genel Başkanı Çağdaş Cengiz, yaptığı güney illeri gezisinde TGB Adana temsilciliğinin hazırlamış olduğu bir kahvaltı toplantıya katıldı.
TGB Genel Başkanı Çağdaş Cengiz, yaptığı güney illeri gezisinde TGB Adana temsilciliğinin hazırlamış olduğu bir kahvaltı toplantına katıldı.

Merkez Park içinde bulunan Sahil Kafe’de düzenlenen kahvaltı toplantında bir konuşma yapan Çağdaş Cengiz , sağ-sol demeden birleşme zamanı olduğuna dikkat çekti.

Emperyalizmi görmeden, emperyalilzme karşı durmadan özgürlük, bağımsızlık ve kardeşlik olmayacağını belirten Cengiz, “biz gençlerin enerjisi ve dinamizmiyle tecrübelilerin tecrübesini birleştireceğiz”dedi.

Katılmcılar Çağdaş Cengiz’in konuşmasını ayakta alkışlarken DSP İl Başkanı Fatma Altınok “TGB bizim gururumuz, onurumuz. Seni Adanalı anneler adına alnından öpeceğim “dedi ve Çağdaş Cengiz’i alnından öptü.

Kahvaltıya İşçi Partisi Adana il Başkanı Hayrettin Çavuşoğlu, DSP il Başkanı Fatma altunok, CHP İl Kadın kolları Başkanı Rukiye Cinkılıç, Eğitim-İş Adana Şube başkanı Galip Reha Ertekin, CKD Seyhan Şube başkanı Nazlı Akbulut, ADD Ceyhan Eski Şube başkanı Ahmet Nihat Ata, İşçi Partisi Ceyhan İlçe Başkanı Sacit Ata ile partilerin kurumların yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda Adanalı katıldı.

Mustafa Işık

Etiketler

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar