banner864

Sahil Güvenlik Komutanı Tümamiral Hasan Uşaklıoğlu SADAT standında 03 Nisan 2013, 19:12

Sahil Güvenlik Komutanı Tümamiral Hasan Uşaklıoğlu, irticai faaliyetleri nedeniyle ordudan atılan askerlerden oluşan SADAT'ı, savunma fuarında ziyaret etti. Uşaklıoğlu'nun ziyareti, 17-21 Şubat tarihlerinde düzenlenen fuar fotoğraflarına yansıdı.
Sahil Güvenlik Komutanı Tümamiral Hasan Uşaklıoğlu, irtica nedeniyle ordudan atılan askerlerin oluşturduğu SADAT'ı ziyaret etti. Ziyarete ilişkin fotoğraf, SADAT'ın internet sitesinde yayınlandı.
Özellikle İslam ülkelerinde kontrgerilla eğitimi veren SADAT, 17-21 Şubat tarihleri arasında Birleşik Arap Emirlikleri'nde düzenlenen IDEX 2013 Uluslararası Savunma Fuarı'na katıldı. SADAT burada bir stand açtı.
SADAT, fuar fotoğraflarını kendi internet sitesinden yayınladı. Fotoğraflarda görünen tümamiralin Sahil Güvenlik Komutanı Hasan Uşaklıoğlu olduğu ortaya çıktı. Muvazzaf Tümamiral'in, Silahlı Kuvvetler'den irtica ve disiplinsizlik nedeniyle atılan askerler ile yan yana gelmesi dikkat çekti.
SADAT'ın yayınladığı fotoğraf karelerinde, Hava Kuvvetleri’nden albay rütbeli bir askeri ataşe ile Kara Kuvvetleri’nden bir subay da yer aldı.

ulusalkanal.com.tr
 

Yorumlar

ERDiNC ÜNLÜ :

YARGILANACAKSINIZ! Cok vahim bir olay. CiA, Gladyo/Kontrgerilla/SüperNato tetikcileri Sahil Güvenlik Komutanligi´na kadar sizdilar, yuvalandilar demek. Valiler, Kaymakamlar, Emniyet Müdürleri, Jandarma Komutanlari, Ordu Komutanlari, Cumhuriyet Savcilari, Yargiclar kanunsuz emirlere uymamalidir; hükümetin memuru degil, devletin onurlu görevlisi olmalidir. Kanunsuz, hukuka aykiri sekilde calisanlar; hükümete memurluk edenler; görevini kötüye kullananlar ilerde, cok yakin bir gelecekte yargilanacaklardir; cezalandirilacaklardir. Türk milletine savas acan Sevr hortlaticisi, emperyalist isbirlikcisi gerici, yikici, bölücü hainlere inat; Ne Mutlu Türküm Diyene Suriye Arap milletine savas acan Sykes-Picot hortlaticisi, emperyalist isbirlikcisi gerici, yikici, bölücü hainlere inat; Allah Suriye Bessar u Bes!

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar