Şam'dan Türk halkına mesaj 03 Aralık 2014, 20:52

Suriye Adalet Bakanı Necim Hamad El Ahmed Ulusal Kanal'a konuştu. Bakan Türkiye'ye seslendi; "Biz Suriyeliler olarak, AKP Hükümetinin yaptıkları ve yaşanan olumsuzlukları asla ve asla Türk halkına mâl etmiyoruz" dedi.
Suriye Adalet Bakanı Necim Hamad El Ahmed, Başkent Şam'da Ulusal Kanal'ın sorularını yanıtladı. Suriye iki yıldır emperyalizme karşı direniyor. Her geçen gün de kaybettiği toprakları terör örgütlerinin elinden geri alıyor. Çok can yandı Suriye'de. ABD'nin olduğu kadar AKP'nin politikaları da Suriye'deki savaşı etkiledi.
Bu bilen Suriye yönetimi AKP hükümeti ile Türk milletini ayrı tutuyor. 

Suriye Adalet Bakanı Al Ahmed, AKP iktidarını suçladı, "başka ülkelerinin çıkarlarına hizmet ediyor" dedi. Terörden Türkiye'nin de etkilendiğini belirten Bakan Ahmed, Türk halkının AKP Hükümeti'nin Suriye politikasını desteklemediğini söyledi. 

ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

sadık :

suriye'li yetkiliye benden mesaj >> ülkenizde barışı geç kalmadan sağlayın. türki̇ye'ye siğinanlara güvence veri̇n ve ülkeleri̇ne bağlarina dağlarina dükkanlarina evleri̇ne vatanlarina can güvenli̇ği̇ i̇çeri̇si̇nde dönmeleri̇ni̇ sağlayiniz.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar