banner864

Şamil Tayyar'dan Haşim Kılıç'a ağır sözler 25 Nisan 2014, 12:37

Haşim Kılıç'ın konuşmasına ateş püsküren AKP milletvekili Şamil Tayyar Twitter'da patladı.
Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç'ın AYM'nin 52. kuruluş yıldönümü nedeniyle yaptığı konuşmaya hükümet cephesinden sert eleştirilere neden oldu. Kılıç'ın hükümeti hedef alan eleştirilerine ateş püsküren AKP milletvekili Şamil Tayyar Twitter'da yaptığı açıklamada "artık o da tarihin çöplüğündedir" dedi.

İşte Tayyar'ın o Tweetleri
ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorumlar

cenap aytepe :

bizlerin çok iyi bildiği bir hikaye var .akrep çok can acıtır .bir gün acıtdığı canlaqr etrafında ateşten bir çember oluştururlar çemberden çıkamayan akrep kendini sokar .

metin :

Bu şamil tayyarı oldum olası sevmem haşim kılıç gerçekleri söylediği için kuduruyorlar o çöplüğe siz gireceksiniz tarih yazacak bunları merak etmeyin her devrin saltanatın bir sonu vardır

Sabahattin Toluk :

bu dincilerin allah birdir degisine dahi inanmam.sayin kilicdaroglu etrafli dusunmeden her seye baliklama dala zaman a birak her sey gun isigina ciksin.

T.Berkan Saya :

bu günlerde adaletin herseyden üstün oldugunu söyleyen biri cikti fakat,adaleti kendilerine göre görenler bunu hazmedemediler,atatürk'ün ruhu arada sirda ortaya ciktigi zamanlarda feryatlar basliyor bu millet uyuyor gibi görünsede uyumuyor.atatürk ruhunu bu vatan topraklarindan silemezsiniz

aysenur :

Gerçekleri söylemesi zorunuza mi gitti işinize mi gelmedi düşün bu devletin yakasından

erdal mihmat :

Eleştiri de gerçek payı var ise hazmedilmesi zor oluyor ha birde hatırlatma yapayım bir tarihin çöplügü var birde uzay çöplügü var birde insanın gönlü var şamil bey biraz da bu gönüle girmeye ugraşın gözünüz hep çöplükte olmasın.

E.Özaydin :

samil tayyar ve zeyit arslan ve bunlara benzeyan insanlarin parlementoda olmasi , yazik , ki ne yazik bu güzel ülkeye

YURDER :

bu adam herşeye burnunu sokuyor.take düşüp kel göründü

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar