banner864

Saraylı Hüdaye Nine, Vatan Partisi'ne üye oldu 14 Mayıs 2015, 15:23

Vatan Partisi Tekirdağ Milletvekilleri çalışmalarını Saray ilçesinde sürdürdü. Saray'da pazar esnafını ziyaret eden Vatan Partisi Tekirdağ 1. Sıra adayı Aynur Çalım pazarcılarla sohbet etti. Saray halkı AKP hükümetine tepkili.  
Saray ilçesinin Büyükyoncalı Mahallesine geçen Vatan Partililer burada tarlada çalışan 86 yaşındaki Hüdaye Ataman’a parti rozeti taktı. Hüdaye Ataman 86 yaşında olmasına rağmen tarlada çalışmak zorunda olduğunu belirtti. Hüdaye Ataman “Ben 86 yaşındayım ne yapabilirim başka bir gelirim yok burada çalışarak en azından geçimimi sağlıyorum. Başka yapacak bir şeyim yok.” dedi. Vatan Partisine neden üye olduğunu açıklayan Hüdaye Ataman şunları söyledi: “Vatan Partisini izliyorum çok beğeniyorum. Vatan Partisi Türkiye’ye sahip çıkıyor”. Milletvekili Adayı Aynur Çalım tarlada çalışan diğer kadınlarla da kucaklaştı.

Büyükyoncalı Mahallesinden Küçük Yoncalı Mahallesine geçen Vatan Partililer ve Milletvekili Adayı Aynur Çalım burada da partiye üye olanlara rozetlerini takti. Vatan Partisinin çalışması kahve ziyaretleri ile son buldu. 
“Her gün onlarca üye yapıyoruz”
Aydınlık gazetesine konuşan Vatan Partisi Tekirdağ 1. Sıra Milletvekili Adayı Aynur Çalım, “Bize barajı geçebilir misiniz diye soruyorlar onlara şunu söylüyorum. Biz günde onlarca partiye üye olanlara rozet takıyoruz. Köylerde üye olanlar bize bildiri bırakın bende burada çalışayım diyerek Vatan Partisi için çalışmak istiyorlar. Bugün Tekirdağ’ın her yerindeyiz. Çalışmalarımız esnasında şunu görüyoruz. Türkiye’de Vatan Partisinin yükselişi var. Bu yükseliş iktidar olana kadar devam edecek” dedi. 

Haber: İmdat Şahin
ulusalkanal.com.tr
Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar