banner864

Sarıklılar Soma'da şimdi de evlere bu metinleri yolluyor! 20 Mayıs 2014, 12:16

Soma'daki maden faciasından sonra olay yerine gelen sarıklılar şimdi de Soma'daki evlerin posta kutusuna, bildiri bırakıyor.
Türkiye Gençlik Birliği'nin (TGB) resmi Twitter hesabından paylaşılan , "Müslüman olmak neyi gerektirir" başlıklı metinlerde özetle isyan etmeyin vurgusu yapılıyor.

İşte posta kutularına bırakılan o iletiler

TGB'nin paylaştığı iletinin ardından yurttaşların yoğun tepkisi de geçikmedi

İşte o tepkilerden bazılarıGökhan Çelik

ulusalkanal.com.tr


Yorumlar

Kamil AKYÜZ :

t.c. sokaklarinin her köşesi̇nde mollalar ci̇ri̇t atiyor.yakinda t.c ni̇ savunanlarin "katli̇ vaci̇pti̇r" derlerse şaşirmayin.çok geçmi̇ş olabi̇li̇r. amman di̇kkat.

nermin :

ataturk'culer zindanda; yobaz siyonistler meydanda,mecliste,askerde,....her yerde! karanliklar icinde yok olmak istemiyorsak,bugun,hemen,simdi mucadeleye baslamali ve yikilan cumhuriyeti yeniden kurmaliyiz! ama,ne yazik ki daha madencilerimizin naaslari sogumadan secimlerden konusulmaya basladi bile!!!

E.Özaydin :

müslüman olmak ,zalime karsi masumun yanainda olmayi da gerektirir .zalimi temize cikarmak isin böyle islerise seytan.i lain inin islaridir

ejder :

gölcük depreminde bu şerefsizler değilmiydi başımızda bunlar oldukça bu deprem az bile diyen depreme maruz kalan insanlara adeta mütehak muamelesi yaptılar şimdi ne değişti bu allah tarafından gelen felakette değil resmen cinayet

cenap aytepe :

işte ey millet gör kes sesini sus onlar kar etsin sensus ve yeni oklar çöksün yeni ocaklar batsın sen sus........onırlu insanın isyanı tanrının feryadıdır.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar