banner864

Seçmenler dikkat! 22 Ocak 2014, 15:49

Bu seçimde oy kullanamayabilirsiniz! Eğer muhtarlıklarda askıya çıkarılan listelerde adınız yoksa, oy kullanma şansına da sahip olamazsınız! Peki listelerde adınızın olup olmadığını kontrol ettiniz mi? Eğer etmediyseniz, son şansınız yarın. Çünkü listeler yarın askıdan indirilecek.
Aynı gün, Yüksek Seçim Kurulu'nun internet sitesi www.ysk.gov.tr'deki bina bazında seçmen kayıtlarının sorgulanması da sona erecek.

Yurttaşlar, oy kullanacakları yer ve sandık bilgilerini ise 19 Şubat'ta aynı adresten görebilecek.

Siyasi partilerin adaylarını ön seçimle belirleyecekleri seçim çevrelerine ilişkin listeler ise 27 Ocak'ta askıya çıkarılacak.


ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

VATAN SAGOLSUN :

diktatorler hic bir zaman secimle alassagi edilmedi-bundan sonrada secimle alassagi edilemeyecektir-eger birde bunlari koruyan "bas dusmanimiz'abd-ab-cia varsa bu is cok daha zaman alacaktir ve vahim olacaktir..

necla nakilcioğlu :

bugun kızım ve öğrenci belgesiyle nufus müdürlüğüne gittik oy kullanacağı için kaydımızı yaptırmaya ev benim üzerime olduğu için su ve elektirik faturasınıda yanıma aldım neymiş efendim kızımın su veya elektirik makbuzu olması gerekirmiş bereber kalıyoruz velhasıl olmadı ne yapmalıyız bu adaletmi

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar