banner864

Şehit pilotun babasından ders gibi sözler 25 Mart 2014, 09:01

İki yıl önce Suriye tarafından düşürülen uçağın şehit pilotu Hava Pilot Yüzbaşı Gökhan Ertan’ın babası ders gibi sözler.
Suriye tarafından iki yıl önce düşürülen F4 keşif uçağının şehit pilotu Hava Pilot Yüzbaşı Gökhan Ertan’ın babası Ali Ertan, “Biz kinci millet değiliz. Ölümün rövanşı olmaz. Savaş ülkeyi bataklığa sürükler” dedi. Ertan şehit oğlunun üzerinden siyaset yapılmasını istemediğini söyledi.

Önceki gün sınır ihlali gerekçesiyle bir Suriye uçağının düşürülmesiyle başlayan tartışmalar şehit Gökhan Ertan’ın evinde de yankı buldu. Malatya’da yaşayan emekli öğretmen Ali Ertan, uçağın düşürülmesiyle oğlunun öcünün alındığı yorumlarına katılmadığını belirtirken bunu bir rövanş olarak kabul etmediğini vurguladı.

DHA

Yorumlar

gökan :

anlayana....

muharrem elçi :

devleti yönetenlerden çok şey mi istiyoruz acaba? sadece şehit babalarının % 1'i kadar alçakgönüllülük ve büyüklük gösterseler yeter.büyüklük derken servet büyüklüğü anlıyor bunlar.yanlış anladınız ağalar.gönlünüz büyük olsun bize yeter

abrek :

milletimizin ne denli değerli olduğunun göstergesidir bu sözler.. babalarımız gercekten muthiş derecede insani yaklaşıyor olaya.. berkin'in babası olsun, burak can'ın babası olsun, polisin ve subayımızın babası olsun resmen hükümete tokat atıyorlar..

Nurdan Mutluer :

Madem öç almaya bu kadar heveslilerdi,Öcalan'dan niye almadılar öçlerini?Bırakın öç almayı,baştacı ettiler:((Şehidimize rahmet ,ailesine sabırlar diliyorum:((

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar