banner864

Şehit savcının eşi konuştu 09 Nisan 2015, 10:29

Teröre şehit giden savcı Mehmet Selim Kiraz’ın acılı eşi hakim Yasemin Kiraz, taziye evinde konuştu: O adliyeye beni kimse sokamaz. Bir daha asla girmem. Önünden bile geçmek istemiyorum.

ÇOK ŞÜKÜR ŞEHİT OLDU

Acılı eş Yasemin Kiraz, hayat arkadaşını kaybettiği adliyeye bir daha girmek istemiyor. Kiraz’ın yakın dostlarına “O adliyeye beni artık kimse sokamaz. Bir daha asla girmem. Önünden bile geçmek istemiyorum. Ben eşimden bir gün bile incinmedim. En çok da içimi bu yakıyor. Görev insanıydı. Mesleğine düşkündü. Çok şükür ki şehit oldu” dediği öğrenildi.

Yakın çevresiyle olay gününe ilişkin konuşmak istemeyen Kiraz “Olayın adli boyutuna şu anda çizgi çekip kenara koydum. Kendimi toparladıktan sonra detaylarıyla elbette ilgileneceğim. Ancak şimdi hiçbir şeyi düşünmüyorum, sadece acımı yaşıyorum” dedi.

Öte yandan taziyeye gelen tanıdıklarından yeni doğan iki bebeğe de Mehmet Selim adı verildi.(akşam)
Etiketler

Yorumlar

Anne :

sakın,sakın şehit diyerek faili meçhule atmayın:cinayet; cinayeeeet! özellikle öldürdüler; ki hiiiiiç şahit kalmasın.berkin üzerinden alevileri kötülemek için...yakalma gibi bi dertleri olsa sabahaaaa kadar bekler ya da gaz verilerlerdi odaya. yemezleeeeer!

Sevgi :

nur yüzlü sevgi dolu iyi bir insan olduğu ne kadar belli böyle güzel insanlarımızın bizleri bırakması ne kadar acı mekanı cennet olsun nurlar içinde yatsın onu ailesinden sevdiklerinden toplumundan ayıranların yüce rabbim cezalarını versin oyunlarını bozsun

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar