banner864

"Silivri Valisi" hastanede! 05 Eylül 2014, 14:50

Silivri Vatan Nöbeti Çadırı denilince ilk akla gelen isim olan Hıdır Hokka geçirdiği kalp rahatsızlığı nedeniyle Siyami Ersek Hastanesinde tedavi altına alındı.
Silivri Vatan Nöbeti Çadırı denilince ilk akla gelen isim olan Hıdır Hokka geçirdiği kalp rahatsızlığı nedeniyle Siyami Ersek Hastanesinde tedavi altına alındı.

Başta Ergenekon, Balyoz ve diğer kumpas davaları başlayınca 9 Eylül 2011 tarihinde Silivri Cezaevinin hemen karşısına kurulan Vatan Nöbeti çadırında ilk günden beri sorumlu olan ve 3 sene bütün günlerini ortada geçiren Hıdır Hokka geçtiğimiz Çarşamba günü Kadıköy Siyami Ersek Kalp Hastanesi’nde anjiyo oldu.

Anjiyo sonucu 3 damarı tıkalı olduğu tespit edilen Hıdır Hokka’nın bir damarı açıldı. Ancak, ikinci ve üçüncü damarı açılırken kanama geçirdi. Bunun üzerine damar açma işlemi durduruldu. Şu anda hastanede damarları yumuşatmak için ilaç tedavisi gören Hıdır Hokka’ya Pazartesi günü tekrar anjiyo yapılması ve kapalı olan diğer iki damarının açılması için müdahale yapılması bekleniyor.

Tüm bu olumsuzluklara rağmen kendisini arayan "Senin ne işin var orada?"diye soran sevenlerine "Nöbet yerim değişti" diyerek cevap veren Hıdır Hokka, Kadıköy Siyami Ersek Kalp Hastanesi 10. kat 1001 numaralı odada kalıyor.

Derya Derviş
ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Seyfettin Küçük :

Sayın Sevgili Ağabeyimiz, geçmiş olsun , sağlık ve afiyet dilerim.Sevgilerimle.

mihriban tatar :

Abicim acil şifalar diliyorum.bekliyoruz

Aysun Altıntaş :

Hıdır ağabey çok acil şifa diliyorum sizi aramızda görmek istiyoruz

misafir :

silivri toplama kampı önüne çadır kuran çok değerli safi insan hıdır hokka'ya acil sifalar dilerim.

Öcal Özbek :

GEÇMİŞ OLSUM HIDIR AĞBİ ACİL ŞİFALAR.

Oguz Demir :

Geçmiş olsun! Acil şifalar diliyorum!

sűleyman doğan :

Gecmiş olsun daha cok işimiz var .acil şifalar dilerim saygılar hıdır abi

dondu okay :

Gecmis olsun allah uzun omur ve saglik versin

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar