banner864

Silivri'den mesaj var! 09 Ekim 2013, 19:00

Silivri Cezaevi'nde yatan komutanlar da yakınları aracılığıyla Türk Milleti'ne seslendi. Cezası onanan komutanlar, "Omuz omuza mücadeleye devam" dedi.
Yargıtay kararının ardından, Silivri Cezaevi'nde kalan tutuklu komutanların yakınları cezaevine akın etti.

Ziyaret sonrası tutuklu komutanlar yakınları aracılığı ile Türk milletine seslendi.

“Mektup var. Gözüme çarpan yerini söyleyeyim. Bugün Yargıtay tarafından verilen bu kararlar bugüne kadar uğradığımız haksızlık ve hukuksuzlukların devamından başka bir şey değildir. İşlenmemiş bir suçta suçlu da olamayacağına göre bu davada tüm sanıklar beraat etmeden adaletin yerine gelmesi mümkün değildir. 01:42 Halkımızın bu karanlık dönemde aydınlığa çıkacağına inanıyorum. Aydınlık bir Türkiye'de özgürlük dolu günler için omuz omuza mücadeleye devam diyorum”

“Vatanın birlik ve bütünlüğü için canlarını veren kahramanlarımızın yanında, verilen bu kararın sözü bile edilemez. Siyasi kararın benim için hiçbir önemi yoktur, reddediyorum. Varlığım Türk varlığına armağan olsun. Emekli Tümgeneral İhsan Balabanlı”
 
ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

Cansu Güneş :

bu zorbalık elbet bitecek bu korku hükümdarlığı hakettigi cezayı halktan alacak

erkan özgün :

halkımızın bu karanlık günlerden aydınlığa çıkacağına bizde inanaıyor ve sizlere sonsuz selam gönderiyoruz..omuz omuza..

Hasan Irgatlat :

Silivri mahkemesinin verdigi karar yok hükmündedir Türk halkı sokaklarda çoktan berat kararını verdi

İsmail saykal :

damat feritler bitmedi .verdikleri karar niteliklerini belirledi.. bu noktada bulunduğunuz yer bir onur bir değer yeridir. selam hepinize...bu ab üzerinden bozulup gelir bu devletin yıkımını kabul etmek anlamına gelir.. ki? soytarı yargısı böyledir ..bunu halka sunmak büyük bir onurdur ...dilerim yargısıyla birlikte yargılanır görmek hedefimdir.. selamlar tekrar..

Gurbet Türk :

sonuna kadar, ya istiklal ya ölüm!

yasemin ozan :

Sizlerin yanindayiz, sizlerleyiz sonuna kadar....

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder