banner864

Siyasi partilerde bayramlaşma ziyaretleri bugün yapılıyor 05 Ekim 2014, 16:03

Siyasi partilerde bayramlaşma ziyaretleri bugün yapılıyor. AKP heyeti MHP'ye ve CHP'ye bayram ziyaretinde bulundu. AKP Merkez Karar Yürütme Kurulu üyesi Şuayip Alpay, MHP'ye tezkerede gösterdiği tavırdan dolayı teşekkür etti.
Siyasi partilerde bayramlaşma ziyaretleri bugün yapılıyor.  AKP heyeti MHP'ye ve CHP'ye bayram ziyaretinde bulundu. AKP Merkez Karar Yürütme Kurulu üyesi Şuayip Alpay, MHP'ye tezkerede gösterdiği tavırdan dolayı teşekkür etti.


Bayramlaşma programı çerçevesinde siyasi parti heyetleri bayram ziyaretlerinde bulunmaya başladı.

AKP, Merkez Karar Yürütme Kurulu Üyesi Şuayip Alpay başkanlığındaki heyetle MHP ve CHP'yi ziyaret etti.

AKP'li Alpay, bayramlaşma sırasında MHP'ye tezkere için teşekkür etti. Alpay "Burada yaklaşımları dikkate almaz lazım. Yaklaşımların dikkate değer bulması lazım. Onun içinde ayrıca teşekkür ediyorum. Aynı gemide olduğumuz inancını hiç kaybetmememiz lazım bizim arzumuz o." diye konuştu.

CHP'nin siyasi partilerle bayramlaşması da AKP ile başladı. CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyhan Erdoğdu, bayramın birlik ve beraberlik günleri olması gerektiğini belirtti, Ortadoğu sebebiyle hüzünlü bir bayram geçirildiğini ifade etti.

CHP heyeti daha sonra İşçi Partisi Genel Merkezi'ni ziyaret etti. Ziyarete CHP'den Genel Başkan Yardımcısı Selin Sayek Böke başkanlığındaki heyet katıldı. İşçi Partisi Genel Merkezini daha sonra Saadet Partisi, DSP ve Demokrat Parti heyetleri de ziyaret etti.


ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar