banner864

Şov rezalete dönüştü! 25 Temmuz 2014, 18:09

Başbakan Tayyip Erdoğan'nın içinde bulunduğu Yüksek Hızlı tren yüksek hızla arızalandı. Törenlerle ilk seferine çıkan yüksek hızlı trenin kataner seyir teli kopunca Kocaeli girişinde durdu...
Birçok defa açılışı ertelenen Yüksek Hızlı Tren ilk seferine arızalandı... Başbakan Erdoğan'ı taşıyan tren seyir teli kopunca Kocaeli yakınlarında durdu.

Demiryolları Genel Müdürü Süleyman Karaman trenden inerek durumu inceledi. Yüksek Hızlı Tren’in kataner seyir telinin koptuğu tespit edildi. Bu arada 20 dakikalık rötar anonsu yapıldı. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan da trenin içinde olduğu için çevrede geniş güvenlik önlemleri alındı.

Başbakan da diğer yolcularla birlikte arızanın giderilmesini bekledi. Yaklaşık 25 dakikalık çalışmanın ardından tren tekrar İstanbul'a doğru yola çıktı.

Tren seferlerine başlamadan önce gbir çok eksikliğin giderilemediği idda edilmişti. Cumhurbaşkanlığı seçim kampasına yetiştirilmeye çalışılan Yüksek Hızlı Tren projesinde bir çok aksaklık yaşanmıştı. Geçtiğimiz ay Sakarya'daki hızlı tren çalışmaları sırasında istasyon binası çökmüş, bazı işçiler göçük altında kalmıştı.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

cehalet kafa :

80 sene bekledik hızlı treni bi 80 daha beklerdik. nede olsa kara tren geçikiyor.

Arda :

şaka gibi ya ne günlere kaldık birşeyide doğru yapın arkadaş ya herşeyiniz yarım kırık dökük eksik bilimden uzak cehalet ya

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder