banner864

Sözcü yazarı Mehmet Türker yazdı: Herkes Doğu Perinçek'in Meclis'e girmesini istiyor 08 Mart 2015, 15:19

 Sözcü gazetesi yazarı Mehmet Türker bugünkü köşesinde, CHP'nin Vatan Partisi ile seçim ittifakı yapmasını isteyen çok sayıda vatandaşın olduğunu vurguladı.

Bu görüşlerin yabana atılmaması gerektiğini belirten Türker yazısında, "Konuştuğum çok insan, Vatan Partisi Lideri Doğu Perinçek ile iki veya üç kişinin daha CHP kontenjanından Meclis'e girmesini istiyor" dedi.

Türker'in yazısının ilgili bölümü şöyle:

Son günlerde çevremdeki insanlann üzerinde önemle durduklan konu seçim ittifakı... CHP'nin Vatan Partisi ile seçim ittifakı yapmasını isteyen çok sayıda insan var... Hatta Osman Pamukoğlu'nun da bu ittifaka dahil edilmesi bile konuşuluyor. .. Nedeni ise, Vatan Partisi'ne teveccühün arttığı ve hem Vatan Partisi'nin hem de Pamukoğlu'nun lideri olduğu HEPAR'ın gençlik teşkilatlannın çok heyecanlı, çok diri, çok aktif olması... Konuştuğum çok insan, Vatan Partisi Lideri Doğu Perinçek ile iki veya üç kişinin daha CHP kontenjanından Meclis'e girmesini istiyor... Aynı şekilde Pamukoğlu'nun da Meclis'te yer almasını savunanlar var... Bu görüşler yabana atılmamalı.

ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

zeki yaz :

türkiyenin vereceği en doğru karar tek sağlıklı bir parti olan vatan partisidir çünkü vatanı, milleti düşünüyorlar ondan!

Harun Parlak :

cumhur başkanliği secimine kadar oylarimiz hep chp idi. bugunden sonra şahsen benim ve çevremin oyunu tek bir şartla alabilir güçlü bir itifak ile o da bugün için vatan partisi görünüyor.

cumhur :

hala birileri üç beş koltuk vererek sorun çözeceklerini sanıyorlar.perinçek'in derdi koltuk olsaydı yıllar önce shp den yeri hazırdı zaten.perçinçek'i anlamayan bir yazı olmuş.

güney çelik :

halk chp'den ümidini kesti.çünkü chp bugün cumhuriyeti,laikliği,atatürk'ü savunmuyor.vatan çatısında birleşmek en doğru olanı.umut vatan partisi'nde!

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar