banner864

“Strazburg'da yerinizi alın'' 22 Ocak 2015, 19:55

Türk milleti 28 Ocak'taki Perinçek-İsviçre davasına kilitlendi, milletvekilleri de Strazburg'a gitme hazırlığına başladı. Öcalan'ı sorgulayan komutan Emekli Albay Hasan Atilla Uğur, MHP milletvekillerine çağrı yaptı. Uğur, "Ülkücülük Türk bayrağını yere düşürmemektir. Strazburg'taki yerinizi alın" dedi.

İşçi Partisi Genel Başkan Yardımcısı E... paylaşan: ulusalkanal
 AİHM Büyük Daire'de görülecek olan Perinçek-İsviçre davasına sayılı günler kaldı. Türk milleti davaya kilitlendi, Meclis Başkanlığı da harekete geçti.
Meclis bir heyet gönderecek. Birçok milletvekili de kendi kararıyla, Strazburg'da olacak. Milletvekillerine bir çağrı da Öcalan'ı sorgulayan komutan, Emekli Albay Hasan Atilla Uğur'dan geldi.
Uğur, MHP Milletvekili olan, Eski Türk Tarih Kurumu Başkanı Yusuf Halaçoğlu'na seslendi.

Çağrı sadece Halaçoğlu'na değil, tüm MHP milletvekillerineydi.
Uğur, Perinçek'le birlikte mücadele eden eski MHP milletvekili Mehmet Gül'ü hatırlattı.

ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

İsmail Özkıvanç :

yeşil pasaport sahibi emekli memurların da strasburg da haykırabilmeleri için,ekonomik fiyata otobüs seferleri düşünülüyormu acaba.emeklilerin durumu malum.uçakla gitmeleri imkansız.en azından vize sorunları yok.saygılarımla.

Sinan Erismis :

komutan, teferrutlari birakin artik diyor, anlasilmaktadir, tebrikler komutanim. emperyalist ülkeler demiyecegim, bati ülkelerinin üstüne cöreklenmis tekellerin önemli bir kesimi yaralandi, can cekisiyor. baris süreci hizla gücleniyor,,,yurtta baris cigliklari, mertce nara atiyor. duyuldugunu saniyorum...

E Özaydin , :

sizi strassbug da bekliyoruz ülkemin karaman insani ,

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar