banner864

Suat Kılıç protesto edildi 04 Ekim 2013, 19:05

Karabük'e giden Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç TGB üyeleri tarafından protesto edildi. Yaka paça gözaltına alınan 5 TGB'li genç, ifadelerinin alınmasının ardından serbest bırakıldı.
Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Karabük ziyareti sırasında TGB üyeleri tarafından protesto edildi.

Safranbolu Belediyesi'ni ziyaret eden Bakan Kılıç içerideyken, belediyenin önünde toplanan 5 TGB üyesi Türk bayrağı açmak istedi.

“Ne Mutlu Türküm Diyene” diye bağıran gençler çevik kuvvet ekiplerinin engeline takıldı.

5 TGB üyesi kelepçelenerek gözaltına alındı.

Gençler Emniyetteki ifadelerinin ardından serbest bırakıldı.


ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorumlar

çapulcu kız :

Siz de haklısınız korkudan napacaginizi sasirdiniz sizi ileri demokrasiciler sizi !

çarşılı :

tgb uyeleri genclerin göz altina alinisini kiniyorum. nerede kaldi ileri demokrasiniz. genclerin protesto etme hakki yokmu?

Ataturk1 :

bu darb edilerek gozaltina alinmalar akp'ye cok pahaliya malolacaktir. hem turkiye'de hem de uluslarasi platformda guc kaybetmesine bu tur politikalarla kendileri neden olmaktadir. masum protestoculara akp yaklasimi tum dunyaca sorgulanacaktir, bundan suphemiz yoktur.

mesefe4 :

yemişim bunlarn demokrasisini salihli akp gençlik kolları başkanını tanmadım diye çalıştğm kamudan akp nin baskısyla işten çıkartldım il başkannn ses kayd var sen haddini aştn derken orada çalışan insanlar tehtit etmişler o kadın hakkında dilekçe vereceksiniz yoksa işten çıkartrz diye ses kaytları var ama bir şey yapamıyorum bana yardım edin demokrasi istiyorum

t.c. vatandas :

sevsinler sizing demokrasi paketinizi......

Serkan Acarel :

tgb liler demokrasi haklarini kullaniyor, suat kilic tahamül edemiyor ve tgb lileri hapise sokuyor - vay beh ne güzel demokrasi anlayisi sergiliyor su akp liler, vallah hayran kaldim sunlarin demokrasi anlayislarina, demokrasinin ahlasini yapiyorlar !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hey gidi hey ne günlere kalmisiz, ayran icenler, memnunmusunuz akp lilerin demokrasi anlayislarindan ? ben kesin memnun degilim, cünkü akp nin zihniyeti resmen bozuk.

ihsan nuri birinci :

bu suat kılıç samsuna gidiyor devamlı,bakkal açılsa oraya koşuyor bu spor bakanımı yoksa,bakkal açma görevlisimi?? spordan da anlamıyor ya

EMEL DEMIR :

Hicbirseye hakkimiz kalmadi canlar Korkulari birgun yok etsin onlari

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder